Galeria Korona Kielce
Galeria Korona Kielce

Do portfolio marek Galerii Korona Kielce dołączy salon elektroniki użytkowej Media Markt. Zajmie powierzchnię 1490 mkw. i znajdzie się na poziomie +1 obok sklepów marek Deichmann oraz Martes Sport.

– Cieszymy się, że w naszej ofercie pojawi się kolejny najemca, który od lat buduje swoją markę w oparciu o rosnące wymagania klientów i zapewnia najwyższe standardy obsługi w połączeniu z bogatą ofertą sprzedażową – mówi Michał Góźdź, dyrektor zarządzający Galerią Korona Kielce.

Jak już informowaliśmy należąca do firmy Jeronimo Martins drogeria Hebe Health&Beauty otworzyła nowy punk sprzedaży w Galerii Korona w Kielcach. Spółka wynajęła w kieleckim centrum lokal o powierzchni 360 mkw., który znajduje się na poziomie -1 w sąsiedztwie innych najemców z tej branży – Rossmann, Inglot, Organique i Ziaja.

Galeria Korona Kielce obecnie oferuje 150 lokali handlowo-usługowych marek m.in.: Zara, Zara Home, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Massimo Dutti, H&M, Reserved, House, Cropp, Sinsay, Mohito, Royal Collection, Intersport, Piotr i Paweł, Multikino, Jatomi Pure Fitness – Platinum, Squash, Tommy Hilfiger, Mexx, Caterina, Orsay, Camaieu, Monnari, Carry, Solar, Vistula, Wólczanka, Giacomo Conti, Bytom, Lavard, Diverse, Douglas, Ecco, Ryłko, Badura, Triumph, Esotiq, Sephora, Rossmann, Super-Pharm, Smyk Mega Store, Empik, CCC, Deichmann, Centro, W.Kruk, Apart, Pandora, Yes, Swiss, Happy Land.

W Galerii Korona Kielce na powierzchni najmu liczącej ponad 37 tys. mkw. znajduje się 150 lokali handlowo-usługowych.