Wizualizacja CH Serenada

W centrum handlowym Serenada swój sklep otworzy polska marka odzieżowa Carry. Nowy salon sieci zajmie 1,8 tys. mkw. powierzchni.

Carry jest siecią projektującą i sprzedającą odzież męską, damską i dziecięcą oraz dodatki i akcesoria. Funkcjonuje na rynku od 2000 roku. Sklepy Carry znajdują się w ponad pięćdziesięciu miastach w całej Polsce.

Komercjalizacja Serenady

Komercjalizacja CH Serenada jest zaawansowana i osiągnęła już 60 proc. Oferta modowa centrum opierać się będzie na trzech głównych sieciach: Grupie LPP (Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, Home & You), Grupie Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Zara Home, Massimo Dutti, Oysho) oraz H&M. Swoje sklepy otworzą tu Mango, Vistula i Wólczanka, CCC, drogeria Rossmann, Swiss, salon jubilerski Kruk, Paris Optique, Beaty&Nail, Twoje Soczewki, pralnia Renthoff Express, kantor, restauracja Companeros.

Operatorem spożywczym Serenady będą delikatesy Piotr i Paweł. Znajdzie się tutaj także część restauracyjna, która zajmie 10 proc. powierzchni najmu) i będzie posiadać bezpośrednie połączenie z Multikinem.

Projekt Mayland RE

Dojazd dla zmotoryzowanych klientów będzie ułatwiony dzięki nowemu bezkolizyjnemu węzłowi z ul. Bora-Komorowskiego. Nowy wiadukt usprawni dojazd z centrum miasta i wyjazd w kierunku Nowej Huty, a także udrożni ruch na całym obszarze Olszy. Kredytu na budowę Serenady w wysokości 95 milionów euro udzieliło konsorcjum banków Pekao SA i Bank Zachodni WBK SA.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. W ciągu ostatnich pięciu lat Mayland oddał do użytku cztery nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni. Spółka zarządza pięcioma obiektami handlowymi o łącznej powierzchni ponad 200 tys. mkw. i posiada znaczący portfel projektów. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino.