Salon Sizeer
Salon Sizeer

Multibrandowa sieć Sizeer kontynuuje zagraniczną ekspansję otwarciem kolejnego salonu w Niemczech. Lokal o powierzchni 150 metrów kwadratowych działa przy jednej z najlepszych, europejskich ulic handlowych – Westenhellweg Strasse w Dortmundzie. To już piąty, niemiecki salon Sizeer.

91 salonów w sieci

Sieć Sizeer na rynkach zagranicznych rozwija się w dynamicznym tempie. W marcu tego roku Marketing Investment Group, właściciel sieci Sizeer, zainwestował w nowy punkt w centrum handlowym Minto, nieopodal Dusseldorfu. Trzy salony Sizeer są obecne w Berlinie – pierwszy z nich i pierwszy zagraniczny salon w obrębie sieci został otwarty 17 grudnia 2013 roku w Gropius Passagen.

Wraz z punktami w Polsce, Czechach, Słowacji oraz na Litwie sieć Sizeer liczy już 91. salonów.

Westenhellweg Strasse to nie tylko główna ulica handlowa w Dortmundzie. To również jedno z najchętniej wybieranych miejsc zakupowych w całych Niemczech. Trafik klientów robi wrażenie: co godzinę przechodzi nią prawie 13 tys. klientów. Badanie ilości przechodniów, przeprowadzone przez agencję Jones Lang LaSalle (przeprowadzone od 1999 roku), pokazuje, że Westenhellweg jest w topowej czwórce liderów z Monachium, Kolonii oraz Dusseldorfu. W 2013 roku była najchętniej odwiedzaną ulicą handlową w Niemczech.

Kontynuacja strategii ekspansji

Multibrandowa sieć Sizeer jest obecna w największych i prestiżowych centrach handlowych w Polsce i za granicą. Otwarcie lokalu w Dortmundzie przy Westenhellweg to kontynuacja jakościowej polityki otwarciowej w obrębie tego konceptu.