Salon Smyk
Salon Smyk

29 kwietnia 2015 roku nastąpi otwarcie pierwszego sklepu sieci Smyk w Jeleniej Górze. Nowy salon znajdować się będzie w świeżo wybudowanej Galerii Sudeckiej, największym centrum handlowo-rozrywkowym w regionie.

Mieszkańcy miasta zyskają dostęp do najlepiej zaopatrzonej w Polsce sieci z artykułami przeznaczonymi dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat. Oferta obejmować będzie przede wszystkim zabawki, ubrania, obuwie oraz akcesoria dziecięce i niemowlęce.

Pierwszy salon w Jeleniej Górze

Nowy sklep Smyk w Galerii Sudeckiej zajmie powierzchnię ponad 490 mkw.

– Jesteśmy pełni optymizmu w związku z otwarciem pierwszego sklepu Smyk w Jeleniej Górze. Cieszy nas współpraca z Galerią Sudecką, jako że pozwoli nam zapewnić mieszkańcom dostęp do szerokiej gamy artykułów dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że dzięki bogatemu asortymentowi oraz doskonałej jakości naszych produktów nowy sklep zdobędzie uznanie małych mieszkańców Jeleniej Góry i ich rodziców. W związku z otwarciem przygotowaliśmy szereg atrakcji, zaplanowanych na pierwsze dni funkcjonowania salonu. Serdecznie zapraszamy! – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Specjalistyczne sklepy Smyk

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci, wchodząca w skład Grupy Empik Media &Fashion (Grupa EM&F). Jej historia sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dynamiczny rozwój sieci rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę: Smyk sp. z o.o. Obecnie sieć sklepów obejmuje ponad 100 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce. Sklepy sieci działają również w Rosji, na Ukrainie i w Rumunii.