50 style
50 style

Należąca do grupy MIG sieć detaliczna 50 style prężnie się rozwija. Liczba sklepów wzrosła do 78 punktów. Najnowszy z nich otworzono 5 sierpnia w Ostrowie Wielkopolskim.

50 style to sieć, której sklepy znaleźć można nie tylko w największych miastach Polski. Poza lokalizacjami takimi jak Kraków, Łódź oraz Gdańsk, grupa MIG rozwija swój strumień także w miastach liczących powyżej 25 tysięcy mieszkańców. Otwarcie w Ostrowie Wielkopolskim miało miejsce 5 sierpnia. Sklep z żółtym logotypem znajduje się w Galerii Ostrovia, położonej przy ulicy Kaliskiej. Powierzchnia sklepu to 240 mkw.

Rozwój sieci 50 style związany jest nie tylko z wyborem i inwestycją w atrakcyjne lokalizacje, ale i z samym charakterem marki. All people, all places, all styles – to hasło jej przyświecające. Asortyment dedykowany jest całej rodzinie, która w sposób aktywny spędza wolny czas. W sklepach 50 style znaleźć można obuwie i odzież najpopularniejszych firm, między innymi takich jak Nike, adidas, Puma, Reebok, Umbro, Feewear, Lotto.

Można zauważyć, że strumień 50 style rozwijany jest dwutorowo. Poza sklepami, które otwierane są przez grupę MIG, pojawiają się także kolejne lokalizacje działające na zasadzie franczyzy. Ich liczba obecnie wynosi 60 sklepów. Sieć detaliczna 50 style stale zwiększa liczbę swoich punktów.

Właścicielem sieci sklepów 50 style jest Marketing Investment Group SA – wyłączny dystrybutor marek New Era, O’Neill, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Head, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów Sizeer i Symbiosis.