Vivo! Stalowa Wola z salonem meblowym Agata

Immofinanz, właściciel Vivo! w Stalowej Woli podpisał z przedstawicielami firmy meblowej Agata umowę w ramach rozbudowy tego najnowszego centrum handlowego w mieście.

Spółka Immofinanz będzie wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2016. Z projektami handlowymi dewelopera będzie można zapoznać się na stoisku nr 3.10.

Dzięki zawartemu porozumieniu już w IV kwartale br. bezpośrednio przy Vivo! zainicjowana zostanie budowa salonu meblowego tej znanej w całej Polsce marki. Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 6,5 tys. mkw., w tym sala ekspozycyjno-handlowa zajmie 4,2 tys. mkw. Zakończenie prac budowlanych dotyczących tej inwestycji przewidziane jest na III kwartał 2017 roku.

– Wielkość i zasięg inwestycji, które prowadzimy w Vivo! powoduje, że Stalowa Wola coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na handlowej mapie całego Podkarpacia. Kolejnym przykładem potwierdzającym tę tezę jest Agata, jedna z najbardziej cenionych rodzimych marek, która otworzy swój salon właśnie w Stalowej Woli, tuż obok naszego centrum handlowego – mówi Piotr Fedorczak, Center Manager Vivo! Stalowa Wola.

– Wart podkreślenia jest również fakt, że dotrzymujemy obietnic danych mieszkańcom i tworzymy swojego rodzaju kompleks zakupowo – rozrywkowy, do którego nie tylko warto przyjeżdżać, ale wręcz chce się przyjeżdżać, ze względu na rosnącą nieprzerwanie kompleksowość oferty dodał Piotr Fedorczak.

Agata podsiada aktualnie 18 salonów wielkopowierzchniowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Inwestycja w Stalowej Woli swoją konstrukcją zostanie połączona z Vivo! od strony północnego wejścia do centrum handlowego. Podobnie jak w innych swoich lokalizacjach, również w Stalowej Woli Agata zapewni dostęp do artykułów ponad 250 różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

– Już od dłuższego czasu rozważaliśmy ekspansję geograficzną marki Agata, by zaistnieć z naszą ofertą na nowych obszarach. Od momentu gdy usłyszeliśmy o planach budowy Vivo! w Stalowej Woli, zaczęliśmy dokładnie przyglądać się właśnie tej lokalizacji, uznając ją za wyjątkowo atrakcyjną. Nasze przypuszczenia szybko się potwierdziły. Podjęcie finalnej decyzji o zainwestowaniu w tym mieście i podpisanie umowy dotyczącej budowy salonu w tym konkretnym miejscu możemy nazwać naturalnym krokiem w naszym dalszym rozwoju – mówi Jarosław Pruszowski Dyrektor Koordynacji Inwestycji, Agata S.A.


Vivo! Stalowa Wola to centrum handlowe będące własnością austriackiej firmy z sektora nieruchomości Immofinanz. Projekt, którego pierwsza część z łącznie ok. 22,5 tys. mkw. powierzchni pod wynajem została oficjalnie otwarta 5 listopada 2015 roku, jest prowadzony wspólnie z partnerem, Acteeum Group.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY