Komfort nie zwalnia tempa ekspansji

Sieć Komfort systematycznie rozwija sieć sprzedaży. W tym roku otwartych zostało już 19 sklepów – zarówno własnych, jak i franczyzowych. Najnowsze z nich powstały na terenie centrów handlowych w Opolu i Sosnowcu.

Oba nowe lokale są sklepami własnymi sieci. Pierwszy z nich otwarty został 4 sierpnia w Opolu, na terenie centrum handlowego Karolinka (ul. Wrocławska 152/154). Ma on powierzchnię blisko 1ys. mkw.

Z kolei w Sosnowcu Komfort wzbogacił ofertę wnętrzarską centrum handlowego Plejada (ul. Staszica 8b). Sklep o powierzchni 880 mkw powitał pierwszych klientów 11 sierpnia.

Wnętrza obu salonów zostały zaaranżowane zgodnie z nowym konceptem aranżacyjnym, który w grudniu ubiegłego roku nagrodzony został tytułem Best Shop Concept w kategorii „Remodeling”. Obu otwarciom towarzyszył weekend atrakcyjnych rabatów na cały asortyment: podłogi drewniane, panele laminowane i LVT, wykładziny dywanowe i elastyczne, dywany oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Przez 25 lat obecności na rynku Komfort osiągnął pozycję lidera swojej kategorii i jednej z najbardziej znanych polskich marek. Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 100 sklepów (własnych oraz franczyzowych) w całym kraju oraz za pośrednictwem sklepu on-line na www.komfort.pl. Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort S.A.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.