Wyłoniono wykonawcę stanu surowego Galerii Libero

Libero

Firma Erbud SA została wykonawcą stanu surowego Galerii Libero realizowanej przez Echo Investment w południowej części Katowic.

Spółka Echo Investment zawarła umowę z Erbud SA dotyczącą wykonania stanu surowego Galerii Libero w Katowicach. Wartość umowy to 75 mln zł netto.

Galeria Libero zostanie zaprezentowana na Shopping Center Forum 2016 Fall Edition.

– Realizacja naszej inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończyliśmy prace porządkowe oraz rozbiórki, a jeszcze we wrześniu Erbud  rozpocznie prace budowlane – mówi Mariusz Szatański, project manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Równocześnie trwa zaawansowany proces komercjalizacji Galerii Libero. Podpisano już m.in. umowę z firmą Martes Sport, która w Libero otworzy sklep o pow. 1,2 tys mkw. Lider branży elektronicznej – sieć Media Markt – zapowiada salon w zupełnie nowej odsłonie. Wśród najemców jest również bardzo dobrze znana na Śląsku Apteka Europejska, czy ogólnopolska sieć salonów mody męskiej Lancerto. Sportowy charakter Galerii Libero podkreślają już podpisane umowy m.in. z siecią klubów fitness Fabryka Formy. W Libero powstanie również pub sportowy „Food & Ball” – nowatorski koncept Arkadiusza Milika, piłkarskiego reprezentanta Polski i zawodnika Ajax Amsterdam

„Finalizujemy szereg nowych umów, które dotyczą między innymi nowych konceptów związanych z rekreacją, edukacją i rozrywką. Wkrótce będziemy też informować o nowych najemcach butikowych – mówi Tomasz Domoń, kierownik zespołu komercjalizacji w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Libero Katowice. New shopping experience

Galeria Libero to nowe, ekscytujące miejsce na handlowej mapie Katowic – świeże spojrzenie na zakupy, rozrywkę, rekreację  i sport. To przyjazna i komfortowa przestrzeń zaprojektowana na wskroś współcześnie, jednak z klasycznym podejściem estetycznym.  Miejsce spotkań, inspiracji, fascynacji i po prostu miło spędzonego czasu.

Ponad 150 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie, kluby, kinowy multipleks, korty do squasha, badmintona, klub fitness i klub bilardowy – Libero to jede miejsce w regionie z tak bogatą ofertą sportową i rekreacyjną. To również nowocześnie zaaranżowany, miejski plac z fontannami, amfiteatrem, skate parkiem, lodowiskiem, miejscami do wypoczynku, gier stacjonarnych i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Libero powstaje przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Otwarcie zaplanowano na wiosnę 2018 roku.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY