C&A rozszerza zasięg handlu internetowego. Nowy sklep online w kolejnych jedenastu krajach

Nowa platforma e-commerce dla C&A

C&A coraz bardziej koncentruje się na handlu internetowym i na początku marca uruchomił swój sklep europejski. Anglojęzyczny europejski sklep http://www.c-a.com/ wyróżnia się spójnymi cenami, wspólną walutą i ujednoliconą ofertą. Ponadto zwiększono zasięg jego działania z 9 do 20 krajów.

– Sklep internetowy jest kolejnym ważnym krokiem w kierunku poszerzania naszej działalności online – mówi dr Andreas Hammer, Dyrektor E-Commerce Europa. Dzięki nowej platformie C&A może co najmniej podwójnie zwiększyć zasięg swoich działań w zakresie handlu internetowego z dziewięciu do dwudziestu krajów.

Dodatkowe jedenaście krajów to Chorwacja, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Czechy i Węgry, gdzie C&A ma już swoje sklepy. Sklep online będzie obsługiwał również Danię, Finlandię, Grecję i Szwecję, gdzie firma nie ma swojej reprezentacji. „Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele osób mieszkających w tych krajach chciałoby zamawiać nasze produkty online. Uruchomienie europejskiego sklepu da im taką możliwość”, wyjaśnił dr Hammer.

Oferta C&A jednakowa na wszystkich rynkach

Nowy europejski sklep http://www.c-a.com/ stanowi ujednoliconą anglojęzyczną platformą dla klientów z jedenastu krajów. Wszystkie ceny podane będą w euro, niezależnie od lokalnej waluty. – Platforma w pełni zasługuje na miano „sklepu europejskiego”: oferta i ceny będą identyczne dla każdego klienta – podkreślają władze spółki.

Obecnie C&A posiada sklepy internetowe w językach narodowych w 9 państwach: Belgia, Niemcy, Francja, Włochy, Holandia, Austria, Polska, Szwajcaria i Hiszpania. Dla klientów tych krajów, oferta pozostanie niezmieniona.

1,5 tys. sklepów C&A w Europie

C&A posiada ponad 1,5 tys. sklepów w 18 europejskich miastach i zatrudnia ponad 35 tys. pracowników, dzięki czemu jest jednym z czołowych detalistów odzieżowych w Europie. C&A Europa każdego dnia wita w swoich sklepach ponad dwa miliony klientów, oferując ubrania dobrej jakości w dobrych cenach dla całej rodziny. Oprócz sklepów w całej Europie C&A posiada również swoje sklepy w Brazylii, Meksyku i Chinach.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn