NoVa Park w zgodzie z FIT nurtem

W Polsce trwa obecnie moda na aktywność fizyczną i zdrowy styl życia, dlatego – jeśli chodzi o tenant-mix centrów handlowych – wróżę dobrą przyszłość segmentowi sportowemu oraz sklepom ze zdrową żywnością. Coraz więcej naszych klientów jest częścią tego ‘FIT nurtu’, dlatego NoVa Park wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Gorzowa.

Nowy klub fitness

Pod koniec kwietnia właściciel NoVa Park, konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital, podpisał umowę najmu z siecią fitness Fabryka Formy S.A. Już od końca czerwca 2018 r. na klientów NoVa Park będzie czekać nowoczesne centrum fitness z kilkoma wydzielonymi strefami treningowymi, saunami w każdej szatni, fit barem oraz ofertą treningów personalnych. W Fabryce Formy o powierzchni blisko 1250 mkw. nasi klienci będą mogli liczyć na bogaty grafik zajęć, warsztaty, prelekcje, konsultacje oraz eventy. Klub będzie czynny w niedziele niehandlowe, więc tym samym mieszkańcy Gorzowa będą mogli spędzić czas aktywnie na treningu przez cały tydzień lub zrelaksować się w saunie, która będzie dostępna na terenie obiektu.

Salony sportowe i sklepy ze zdrową żywnością

Salony sportowe stanowią ważną składową naszego tenant-mix. Nasi klienci mogą zaopatrywać się w odzież i sportowe akcesoria w takich sklepach jak New Balance, Sizeer, Intersport, Adidas, Puma czy 4F. Zainteresowanie tego rodzaju asortymentem jest spore, czego odzwierciedleniem są liczby. W ostatnim półroczu zanotowaliśmy średni wzrost obrotów sklepów z segmentu sportowego na poziomie blisko 8 proc. rok do roku.

Ze zdrowym stylem życia nierozerwalnie wiążą się również sklepy ze zdrową żywnością. Mieszkańcy Gorzowa coraz częściej poszukują nie tylko wyszukanych produktów, ale przed wszystkim zdrowych i naturalnych. Takie produkty znajdą zarówno w sekcji ze zdrową żywnością w supermarkecie Piotr i Paweł, jak również w specjalistycznym sklepie Szczepan BIO, który w swojej ofercie posiada ekologiczną żywność, w tym produkty bez glutenu, bez laktozy, wegetariańskie czy wegańskie oraz wysokiej jakości suplementy diety.

Chętnie wspieramy sport

Gorzów to miasto zakochane w żużlu i wierne swojej drużynie – Stali Gorzów. Podążając za trendem na aktywność fizyczną nie mogliśmy pominąć również aspektu związanego ze wspieraniem lokalnego sportu. Na terenie NoVa Park z powodzeniem funkcjonuje sklep klubowy „żółto-niebieskich”, co sezon przeprowadzamy konkursy i akcje prosprzedażowe dla naszych klientów, w których mogą wygrać rodzinne wejściówki na mecze Stali Gorzów czy wspólnie z gorzowską drużyną organizujemy zbiórki krwi.

Autorem komentarza jest Bartosz Frąckowiak, Leasing Manager NoVa Park

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl