Grupa Saller otworzyła Park Handlowy w Oławie

Pod koniec maja 2018 otwarty został Park Handlowy w Oławie przy ulicy 3-go Maja.

Do grona najemców parku należą między innymi Biedronka, KiK, Jysk, Action, Rossmann, Media Expert oraz Textilmarket. Nowo wybudowany park handlowy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Tesco tworząc tym samym największe centrum handlowe w Oławie.

Plany na bieżący rok

Bieżący rok w działaniach Grupy Saller charakteryzuje także modernizacja oraz rozbudowa istniejących obiektów. Firma przykłada dużą wagę do unowocześniania pod względem technicznym, architektonicznym oraz estetycznym swoich obiektów. W tym zakresie Grupa Saller nie odbiega od dominującego obecnie na rynku handlowym trendu. Jak informuje Zarząd Saller, wynika to z jednej strony z nasycenia rynku, a tym samym z ograniczonych możliwości realizowania nowych obiektów, z drugiej zaś z dojrzałości niektórych nieruchomości i związanych z tym przestarzałych technologii.

O Grupie Saller

Firma założona została w Bawarii w 1981 roku. Siedziba główna mieści się w Turyngii. Grupa Saller jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji. W tych krajach planuje i realizuje projekty, buduje, wynajmuje długoterminowo, utrzymuje, pielęgnuje, zarządza oraz rozbudowuje nieruchomości komercyjne każdego rodzaju. Do jej usług należy także kompleksowa opieka i zarządzanie własnymi parkami handlowymi oraz centrami handlowymi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl