Nowe centrum handlowe na Krupówkach ruszy 15 grudnia

Na 15 grudnia br. zaplanowano otwarcie realizowanej od kilku lat galerii handlowej na Krupówkach w Zakopanem. Trzykondygnacyjny obiekt pomieści ok. 50 sklepów i punktów handlowo-usługowych.

Nowy projekt o nazwie Centrum Handlowe Krupówki 40 jest realizowany przez zakopiańskiego przedsiębiorcę Andrzeja Stocha. Galeria została wybudowana u zbiegu ulic Krupówki i S. Staszica.  Szklany budynek ma 3 piętra. Pierwsze informacje o tej nowej inwestycji Andrzeja Stocha pojawiły się w 2012 roku. Zarówno termin rozpoczęcia budowy jak i zakończenia inwestycji był wielokrotnie zmieniany. Wszystko wskazuje jednak na to, że zapowiadane na 15 grudnia otwarcie jest realne.

Powierzchnia całkowita tego trzypiętrowego centrum handlowego to prawie 10 tys. mkw., natomiast użytkowa ponad 6 tys. mkw. Za projekt architektoniczny budynku odpowiada Biuro Architektoniczne Amar, a na jego generalnego wykonawce została wybrana spółka Zakład Budowlano-Montażowy Grimbud. Trzy pierwsze kondygnacje zajmą marki z branży modowej i sportowej, natomiast ostatnie piętro budynku to miejsce na restauracje, kawiarnie i pijalnię czekolady w obiekcie mieścić się będzie również taras widokowy na panoramę Tatr.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.