Kilkanaście nowych lokalizacji LodyBonano

LodyBonano stały się nieodłącznym elementem krajobrazu wielu polskich miejscowości. Tym razem do grona miłośników zimnych deserów dołączą mieszkańcy m.in. Tykocina, Oławy, Olsztyna oraz Lipska. Kolejne punkty w mieście otwierają się także w Białymstoku, Hajnówce i Żarach. W sumie na mapie kraju pojawi się kilkanaście nowych lokali.

– Ta lista jeszcze się powiększy. Cały czas otrzymujemy zgłoszenia od osób zainteresowanych prowadzeniem własnej lodziarni – mówi Monika Zalewska, manager rozwoju sieci.

LodyBonano – jedna z największych franczyzowych sieć lodziarni w Polsce – rozpoczęła tegoroczny sezon nowymi otwarciami. Umacnia swoją pozycję w dużych miastach, rusza też na podbój małych miasteczek. Firma dostrzegła lukę na rynku w miejscowościach, liczących więcej niż 3 tysiące mieszkańców i tam właśnie celuje z nowymi inwestycjami.

– Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy dla nich coś wyjątkowego – mówi Monika Zalewska. LodyBonano wprowadzają do oferty nowy deser -BonaNowy, który będzie można spróbować w Białymstoku, Wschowej, Ełku, Wąbrzeźnie, Żarach, Augustowie i Wyszkowie. Te lodziarnie przejdą także metamorfozę całego menu. – Koncept BonaNowy to również nieco inna oferta, w której króluje minimalizm. Uproszczone menu ograniczyliśmy do najpopularniejszych produktów, w ten sposób chcemy ułatwić naszym gościom wybór – podsumowuje Monika Zalewska.

Blisko 270 lodziarni w Polsce

Pod szyldem LodyBonano działa w Polsce obecnie blisko 270 franczyzowych lodziarni. Marka rozwija sieć w oparciu o kilka formatów handlowych. Najmniejsza wymagana powierzchnia do uruchomienia placówki to 10 mkw., a optymalna wielkość to 25 mkw. Marka jest dostępna także w centrach handlowych, m.in. we wrocławskim Sky Tower, Atrium Biała w Białymstoku, CH Plaza Suwałki, Galerii Venus w Świdniku, CH Manhattan w Olsztynie.

Właścicielem sieci jest firma Multi Ice. Marka istnieje na rynku franczyzowym od 2003 roku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl