Księgarnie Świat Książki prężnie się rozwijają

Wrocław, Lublin i Legnica – to nowe miejsca na handlowej mapie sieci Księgarnie Świat Książki. Marka prężnie rozwija sieć sprzedaży otwierając kolejne księgarnie w całej Polsce.

Sieć Księgarnie Świat Książki działa prężnie i rozwija się z myślą o swoich klientach oraz ich potrzebach. Świadczy o tym między innymi powiększanie i remontowanie istniejących księgarń, a także inwestowanie w nowe lokalizacje – głównie w centrach handlowych i galeriach na terenie całej Polski.

W kwietniu sieć powiększyła się o dwie nowe lokalizacje – we Wrocławiu i Lublinie. 13 kwietnia Księgarnie Świat Książki zadebiutowały w CH Ferio Gaj przy ul.Świeradowskiej 51 we Wrocławiu, a 27 kwietnia – w CH Atrium Felicity przy al. Wincentego Witosa 32 w Lublinie. Nowootwarta księgarnia w Lublinie jest trzecim punktem tej sieci w tym mieście.  Miesiąc wcześniej, 21 marca, sieć otworzyła swój punkt sprzedaży w Legnicy, przy ul. Najświętszej Marii Panny 5.

Rozwój sieci Księgarnie Świat Książki

Księgarnie Świat Książki to dynamicznie rozwijająca się sieć licząca już ponad 120 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę – od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. Sieć wspiera Duże Rodziny – w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

Jakość obsługi klienta w sieci pod marką Księgarnie Świat Książki co roku wzrasta. W 2018 roku sieć zajęła 27. miejsce spośród badanych 130 sieci sklepów. Według badania Daymakerindex, w tym roku sieć uplasowała się na 7. miejscu wśród 108 sieci. W ciągu trzech ostatnich lat poziom obsługi klienta w sieci Księgarnie Świat Książki wzrósł o ponad 30 proc., uzyskując wynik 93,7 proc.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.