Spektakularna metamorfoza Biedronki

Biedronka

– Sklep przy ul. Sienkiewicza 3A to druga z trzech placówek naszej sieci w Prudniku, która została dostosowana do wymogów nowego formatu. Dołożyliśmy starań, by codzienne zakupy w wyremontowanym sklepie były wyjątkową przyjemnością dla całej rodziny. Pomogą w tym m.in. zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów, ustawienie produktów, wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami oraz wyraźnie oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi – mówi Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego sklepów Biedronka zlokalizowanych na Dolnym Śląsku.

Wyremontowana placówka przy ul. Sienkiewicza 3A ma salę sprzedaży o powierzchni ok. 420 mkw., 4 kasy i liczący 40 miejsc postojowych parking dla zmotoryzowanych klientów. Placówka w nowej odsłonie działa od czwartku 25 lipca br.

Zmodernizowana Biedronka dzięki zastosowanym nowym rozwiązaniom stała się też bardziej przyjazna dla środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci. W sklepie zastosowano oświetlenie LED, a urządzenia chłodnicze wykorzystują ekologiczne gazy, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”).

Ponad 2,9 tys. sklepów

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2,9 tys. sklepów zlokalizowanych w ponad 1,1 tys. miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. W 2018 r. Biedronka współpracowała z ponad 1000 polskich dostawców, od których pochodziło 92 proc. produktów w ofercie sieci. Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając ponad 65 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 14 mld zł.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl