Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Ostatni moment na rejestrację na Shopping Center Forum 2019

Ponad 1,8 tys. uczestników, blisko 500 sieci handlowych, 300 projektów oraz 80 partnerów i wystawców – tak wygląda jesienna edycja Shopping Center Forum 2019 CEE – najważniejszego wydarzenia dla branży centrów handlowych.

Już we wtorek – 24 września w restauracji Izumi Sushi staruje pierwsze z wydarzeń Forum – Welcome Mixer. Pozostaje zatem jeszcze chwila na rejestrację i zakup kart wstępu. Rejestracja na SCF zapewnia, za pomocą specjalnej aplikacji, dostęp do wszystkich uczestników Forum i daje możliwość nawiązania kontaktów i umówienia spotkań biznesowych.

System w formie biznesowego portalu społecznego ułatwia odnalezienie konkretnej osoby, a następnie umówienie się z nią na rozmowę w wybranym miejscu i czasie. Dla wygody uczestników Forum przygotowaliśmy specjalną strefę Meeting Point z 50 stolikami, przy których można rezerwować spotkania. Standardowe spotkanie trwa 30 min. Duże zainteresowanie rozmowami face-to-face powoduje, że zostały jeszcze nieliczne miejsca do umawiania spotkań.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

W jesiennej edycji Forum weźmie udział 1, 8 tys. uczestników, a wśród nich przedstawiciele blisko 500 sieci handlowych. Swoje projekty pokaże kilkudziesięciu wystawców. Wśród nich są już m.in.: Acteum, Apsys, Immofinanz, Gemini Holding, Neinver, Saller, Mallson, Napollo, AmRest, EPP, Trei, Master Management, Hosso, NEPI Rockcastle, BOIG, Atrium, GTC, Savills Colliers i wiele innych. Pełna lista wystawców znajduje się TUTAJ.

Plan wydarzeń na Shopping Center Forum

Wieczór poprzedzający SCF jego uczestnicy spędzą w wyjątkowym miejscu na kulinarnej mapie Warszawy. Restauracja Izumi Sushi na Białym Kamieniu to połączenie świetnej orientalnej kuchni i egzotyki miejsca. Partnerem tegorocznego Welcome Mixer jest firma BOIG. Udział w Welcome Mixer jest otwarty dla wszystkich uczestników SCF.

Następnego dnia rano, czyli 25 września od godziny 8.00 zapraszamy na EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego. Podczas wydarzenia 80 partnerów i wystawców zaprezentuje  300 projektów. Tam też przez kilka godzin będą debatować o kondycji branży retail w Polsce, rosnącej roli stref rozrywkowych i gastronomicznych w centrach handlowych, a także, co najważniejsze, negocjować i podpisywać nowe umowy najmu, oraz słuchać interesujących prelekcji dotyczących rynku centrów handlowych oraz nowych technologii w handlu. Przez cały dzień także duża multimedialna scena oddana będzie w ręce partnerów merytorycznych, którzy przedstawią najnowsze trendy, raporty i analizy rynku. Wysokiej jakości kontent merytoryczny zapewnią partnerzy merytoryczni Forum: Savills, Colliers, Trei, Plus Energia, MK Illumination, UPS, Apsys, Metro Properties.

Po emocjach związanych z całym dniem targów i konferencji, uczestnicy Forum spotkają się na wieczornej imprezie, która będzie zwieńczeniem SCF. Tym razem impreza odbędzie się w Space Club, przy ul. Kolejowej 37/39. After Party jest imprezą dla uczestników posiadających karty VIP. Gospodarzem wieczoru jest sieć kin Helios. Zabawa, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach, potrwa do późnych godzin nocnych.

Następnego dnia -26 września – dalsza część targów w EXPO XXI. Zakończenie wydarzenia – godz. 18.00

ZAREJESTRUJ SIĘ na Forum klikając w LINK.