Castorama wprowadza nową usługę i 2 aplikacje

Castorama udostępnia aplikacje TrafiCar i CityBee, za pomocą których, w prosty sposób, można wynająć samochody transportowe na godziny spod wybranych sklepów sieci.

Na parkingach wybranych sklepów Castorama łatwo dostrzec specjalnie przygotowane miejsca parkingowe dla samochodów dostawczych dostępnych dla każdego. Dzięki współpracy z aplikacjami TrafiCar i CityBee, każdy posiadacz prawa jazdy kategorii B może bez przeszkód skorzystać z możliwości przewiezienia nawet największych zakupów. Duże wymiary samochodu umożliwiają transport np. wanny, kabiny prysznicowej, skrzydeł drzwiowych, mebli łazienkowych,  palety cementu czy większych sprzętów budowlanych.

Castorama wypożyczy auto dostawcze

Wypożyczenie auta jest bardzo proste i szybkie, wystarczy pobrać jedną z aplikacji na urządzenie mobilne, zarejestrować się i skorzystać z wypożyczonego transportu. Rejestracja i weryfikacja nowego użytkownika trwa zaledwie kilka minut. Aplikacje lokalizują dostępne pojazdy i określa obszary korzystania. Samochód otwiera się za pomocą aplikacji, kluczyki znajdują się w środku, a płatność następuje automatycznie po zakończeniu wynajmu. Przy korzystaniu z wypożyczenia samochodu na minuty nie trzeba przejmować się przeglądami technicznymi, ubezpieczeniem i garażowaniem. Usługa ta jest już dostępna w kilkunastu sklepach Castorama min. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i będzie rozszerzana na inne lokalizacje. Klienci doceniają tę usługę i coraz częściej z niej korzystają, podczas dokonywania zakupów.

– Wiemy, że w czasie remontu trudno jest przemyśleć wszystkie rozwiązania, które usprawniłby jego przebieg, dlatego z myślą o naszych klientach stworzyliśmy i upowszechniamy Carsharing. Możliwość skorzystania od ręki z samochodów dostawczych, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji, jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dlatego chętnie dołączyliśmy tę opcję, do szerokiego wachlarza usług dostępnych dla naszych klientów. Carsharing dostępny jest w wybranych miastach w Polsce i spotyka się z dużym zainteresowaniem – co bardzo nas cieszy – mówi Sylwia Zych, kierownik ds. doświadczenia klienta Castorama.

Poza kosztami wypożyczenia samochodu nie ma konieczności opłaty za paliwo, ubezpieczenia i kaucji. Opłata opiera się jedynie na czasie trwania wynajmu i przejechanych kilometrach. Wynajem auta  można zakończyć w wyznaczonej przez aplikacje strefie. Istnieje możliwość przewozu zakupów dostawczakiem do innego miasta, w którym dostępna jest usługa.

Sieć od lat wspiera klientów w ulepszaniu ich domów zgodnie ze swoim hasłem „Lepsze domy, lepsze życie” zapewniając im m.in. łatwy dostęp do szerokiej gamy produktów do budowy, remontu i urządzania mieszkań oraz bogatego asortymentu ogrodowego. Dlatego klienci oprócz zakupów w sklepach stacjonarnych mogą skorzystać ze strony internetowej www.castorama.pl oraz aplikacji mobilnej dostępnej tu dla systemów Android i tu dla iOS. Dzięki dostępowi z każdego urządzenia mobilnego aktualna oferta produktowa, promocje oraz możliwość składania zamówień są jeszcze łatwiejsze i szybsze.

O spółce Castorama

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii Home Improvement (polepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 79 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia blisko 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.