Mallson Polska wprowadza markę Action do Wielunia

15 października br. w Wieluniu przy ul. Głębokiej 6 nastąpiło oficjalne otwarcie jedynego sklepu w mieście marki Action. Holenderska sieć dyskontów niespożywczych zajęła blisko 1 tys. mkw. powierzchni najmu. 

Klientów obiektu powitała atrakcyjna i różnorodna oferta blisko 6 tys. produktów w 14 różnych kategoriach, obejmujących m.in. higienę osobistą, środki czystości, wyposażenie domu, dekoracje, rozrywkę, zabawki, majsterkowanie (DIY) oraz rzemiosło.

Sąsiedztwo sklepu spożywczego Lidl, a w związku z tym duża odwiedzalność tego miejsca zadecydowało o wyborze lokalizacji u zbiegu ulic Popiełuszki i ul. Głębokiej. W bliskiej odległości znajduje się Sąd Rejonowy, Biedronka oraz Klub Sportowy Orlik.

– W niełatwym czasie – biorąc pod uwagę pandemię – ale z ogromnym sukcesem skomercjalizowaliśmy pierwszą fazę inwestycji. Interesująca lokalizacja, nowoczesna bryła budynku i wystrój sklepu oraz urozmaicona i korzystna pod kątem cenowym oferta z pewnością przyciągnie rzesze zainteresowanych klientów. Prowadzimy rozmowy z najemcami dotyczące kolejnej fazy projektu, której realizacja ma ruszyć niebawem – mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes Mallson Polska. – Z doświadczenia widzimy, że najemcy lubią się lokować przy mocnym operatorze spożywczym, dodatkowo otwarty sklep Action, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, znacznie zwiększy potencjał tej lokalizacji.

Marka Action wkroczyła do Polski w 2017 roku a obecnie sieć liczy 84 sklepy w Polsce.

– Otwarcie sklepu w Wieluniu zapowiadaliśmy już na początku września, wchodząc do Zduńskiej Woli. Mamy nadzieję, że oferta Action spotka się tu z równie dużym zainteresowaniem. Na lokalizację marketu wybraliśmy bardzo dogodne miejsce – w pobliżu znajdują się liczne osiedla mieszkaniowe oraz główne arterie komunikacyjne miasta, dzięki czemu można dostać się do nas z łatwością. Mieszkańcy Wielunia znajdą w Action zarówno artykuły pierwszej potrzeby, jak i produkty sezonowe czy akcesoria przydatne do realizacji swoich hobby. Właścicielom ogródków działkowych, które też są niedaleko naszego sklepu, polecamy szczególnie asortyment z kategorii ogród i DIY – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Komercjalizację prowadzi spółka Mallson Polska, która od lat jest w czołówce firm doradczych na rynku nieruchomości.

Mallson komercjalizuje i rekomercjalizuje ponad 60 obiektów handlowych

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Najemcy

artykuły spożywcze, dodatki modowe, wyposażenie wnętrz
Lokalizacji: 117
Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych posiadająca sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce.…
Baza danych

Firmy

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top