PARTNERZY PORTALU

Spar nie zwalnia tempa

Sieć sklepów Spar powiększyła się o 5 nowych placówek – trzy zlokalizowane są w Koninie, a dwie w miejscowościach: Lisiec Wielki i Sławsk (w sąsiedztwie Konina).

Wszystkie są prowadzone przez jedną rodzinną firmę. Nowe sklepy są dostępne w formacie Spar i Spar Express – mają od 100 do 400 mkw. powierzchni handlowej. We wszystkich placówkach – prowadzonych przez niezależnego partnera detalicznego – dostępny jest asortyment świeżych produktów. Sklepy są bardzo dobrze zabezpieczone pod względem ochrony klientów i pracowników przed zakażeniem koronawirusem.

Spar: zakupy offline i online

– Sieć Spar oferuje atrakcyjne warunki współpracy niezależnym partnerom detalicznym – dlatego chętnie podejmują oni współpracę z tak wiarygodnym, silnym partnerem. Mamy międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu sieciami handlowymi, a nasze sklepy działają w całej Europie i w RPA. Naszą przewagą jest bardzo atrakcyjna oferta wyrobów świeżych – co jest ważne dla konsumentów. W okresie koronawirusa mniejsze, lokalne placówki mają większy ruch – zapraszamy mieszkańców Konina i okolic do zakupów w naszych sklepach – podkreśla Zarząd spółki Wasz Sklep Spar.

Klienci, którzy chcą robić zakupy online mogą złożyć zamówienie na stronie e-Spar.com.pl. Oferta sklepu internetowego jest dokładnie taka sama, jak w placówkach stacjonarnych – a produkty mają te same, atrakcyjne ceny.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

LET'S TALK RETAIL

Informacje partnerów portalu

Najemcy

artykuły spożywcze
200 lokalizacji
Spar to sieć lokalnych sklepów prowadzonych przez polskich przedsiębiorców. Spar oferuje produkty spożywcze i przemysłowe.
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top