Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Plantwear planuje otwarcia kolejnych wysp handlowych w galeriach

Plantwear – sieć wysp handlowych oferujących dodatki modowe – planuje otwarcie kolejnych lokalizacji w centrach handlowych. Marka stawia na ekspansję w największych miastach w Polsce.

Obecnie marka posiada swoje dwie wyspy handlowe w Galerii Kazimierz w Krakowie oraz w Forum Gdańsk. Spółka właśnie ogłosiła ambitne plany na 2021 rok.

– Rok 2020 mimo trwającej pandemii był dla nas bardzo owocny. Nowa kolekcja torebek, wejście na giełdę NewConnect, czy akcja z szyciem maseczek to nie jedyne nasze sukcesy, którymi możemy się pochwalić. Plany na przyszły rok są ambitne, ale dzięki nim nasza spółka rozwija się i stawia sobie nowe wyzwania – mówi Wiktor Pyrzyk, Prezes Zarządu Plantwear S.A.

Plantwear z ambitnymi planami w 2021 roku

Marka Plantwear może pochwalić się wzrostem sprzedaży drewnianych produktów w 2020 r., pozostając na pozycji lidera w tej dziedzinie. Mimo zadowalających wyników spółka nie osiada na laurach. Plantwear planuje otwarcie kolejnych lokalizacji w centrach handlowych, nowe kolekcje i kolejne niespodzianki dla swoich klientów. W ofercie Plantwear klienci znajdą drewniane okulary, zegarki, bransoletki, ale także inne nietypowe akcesoria, jak np. torebki. Mimo trwającej globalnej pandemii COVID-19 spółka poradziła sobie bardzo dobrze, notując wzrost w każdym kwartale w porównaniu do roku poprzedniego. Obecnie marka posiada swoje dwie wyspy handlowe w Galerii Kazimierz w Krakowie oraz w Forum Gdańsk.

Plantwear, wyspa handlowa
Plantwear, wyspa handlowa

Plantwear mimo swojej bogatej oferty produktowej nie rezygnuje z wprowadzania nowych opcji. Już w styczniu marka planuje poszerzyć swoja ofertę drewnianych torebek o nowe wzory. Firma, która znana jest ze swoich drewnianych zegarków, również stawia sobie za cel wprowadzenie nowych modeli tych produktów do swojej kolekcji. Serce firmy, (czyli produkcja) mieści się w Radzyniu Podlaskim. Brand stawia na jakość materiałów i precyzję wykonania. Wszystkie dostępne produkty powstają w Polsce.