[TYLKO U NAS] W sąsiedztwie centrum handlowego Cuprum Arena powstanie park handlowy

cuprum-park

W Lubinie powstanie nowoczesny park handlowy – Cuprum Park. Inwestycja zostanie zrealizowana na terenie po hipermarkecie Tesco, w pobliżu galerii handlowej Cuprum Arena oraz sklepów DIY.

Na działce liczącej 43 tys. mkw. powstanie nowoczesny park handlowy o powierzchni 11,5 tys. mkw. z parkingiem zewnętrznym na 400 miejsc oraz stacją paliw. Cuprum Park będzie się składał z dwóch budynków połączonych otwartym pasażem, a miedziany kolor elewacji analogiczny do Galerii Cuprum Arena podkreśli spójną całość obydwóch obiektów, nawiązując tym samym do specyfiki regionu.

Oferta Cuprum Park, jak podkreśla inwestor, będzie stanowiła uzupełnienie asortymentu znajdującego się w mieście, a synergia z otaczającymi obiektami dodatkowo wpłynie na atrakcyjność miejsca.

Cuprum Park

Cuprum Park: lokalizacja i oferta kluczem do sukcesu

Atutem realizowanego projektu jest m.in.: doskonała lokalizacja – handlowe centrum miasta znajdujące się przy skrzyżowaniu Al. Komisji Edukacji Narodowej z ul. Paderewskiego, łatwy i szybki dojazd komunikacją miejską oraz bliskie sąsiedztwo największego obiektu handlowego regionu Galerii Cuprum Arena oraz kompleksu, w skład którego wchodzą markety: Castorama, OBI oraz restauracja McDonald’s.

Dodatkowym gwarantem sukcesu przedsięwzięcia, jak informuje inwestor, będzie atrakcyjna i różnorodna oferta, stanowiąca odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów, szukających miejsca codziennych, komfortowych zakupów.

– Obiekt jest obecnie na etapie komercjalizacji i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców. Stawiamy na marki znane i sprawdzone, ale przede wszystkim debiutujące w mieście. Otwarcie Cuprum Park planujemy w drugiej połowie 2022 roku – informuje Jakub Puchalski, Prezes Zarządu spółki odpowiedzialnej za zarządzanie inwestycją.

Spółka, która realizuje powyższy projekt ma duże doświadczenie w zakresie inwestycji i zarządzania obiektami komercyjnymi, a zdobyła je tworząc takie obiekty, jak: Galeria Cuprum Arena w Lubinie, Galeria Korona Kielce, Galeria Warmińska w Olsztynie oraz Park Polkowice – park handlowy w Polkowicach.

Cuprum Park
Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

cuprum-park
park handlowy
11 500 m2
Inwestycja zostanie zrealizowana na terenie po hipermarkecie Tesco, w pobliżu galerii handlowej Cuprum Arena oraz sklepów DIY. Oferta Cuprum Park…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
ULTRO HOLDING Sp. z o.o. została zawiązana w dniu 24 maja 2006 roku. Firma zajmuje się głównie wielofunkcyjną działalnością inwestycyjną,…
Baza danych
Scroll to Top