Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Z nowymi najemcami jeszcze mocniejsza oferta w galerii Cuprum Arena w Lubinie

Rozszerzanie tenant mixu skutecznym „magnesem” dla klientów galerii Cuprum Arena w Lubinie. W ostatnim czasie pojawiało się kilka interesujących premier: z sektora beauty – Klinika La Perla, mody męskiej – Pierre Cardin/Jack Blanc oraz w R&B – BoboQ Fresh – oferujący orzeźwiającą buble tea, świeżo wyciskane soki oraz mrożone jogurty.

Klinika La Perla to rozpoznawalna marka z obszaru medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i kosmetologii hi-tech.

Majowe otwarcie Kliniki La Perla

To 10 lokalizacji w całej Polsce z wysokimi standardami jakości i nowoczesną ofertą beauty dla kobiet i mężczyzn. Unikalna propozycja Kliniki na lokalnym rynku gwarantuje atrakcyjność i długofalowy rozwój usług z branży urodowej w Cuprum Arena. Klienci będą mogli skorzystać w klinice z najnowocześniejszych zabiegów odmładzających, wyszczuplających i upiększających. Technologie nowej generacji, takie jak Jet Vibe, Wonder Shape lub Smart Lift gwarantują skuteczność zabiegów, a wykwalifikowana kadra doświadczonych lekarzy i kosmetologów zadba o jakość ich wykonania.

– Podobnie jak w innych miastach szukaliśmy najbardziej prestiżowej lokalizacji – mówi Kalina Ben Sira, Prezes Klinik La Perla – Galeria Cuprum Arena doskonale wpisuje się w tę strategię – podkreśla.

Cortland – autoryzowany salon Apple

Kolejnym najemcą, który wybrał Cuprum Arena jako atrakcyjne miejsce do rozwoju swojej sieci jest firma Cortland, oficjalny partner marki Apple w Polsce.

Nasi Klienci zyskają wyspecjalizowany punkt sprzedaży produktów Apple i akcesoriów innych marek. Uzyskają profesjonalne porady od certyfikowanych ekspertów, którzy również doradzą odpowiednie finansowanie sprzętu: raty, leasing, czy subskrypcję, a w razie potrzeby również będą mogli skorzystać z usług serwisu. W lipcu najemca rozpoczyna prace adaptacyjne – mówi Jolanta Kawałczewska Dyrektor ds. komercjalizacji.

Cuprum Arena to lokalizacja, w której warto być

Cuprum Arena jest obiektem wielofunkcyjnym: handlowo – rozrywkowym o powierzchni 34 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 130 lokali z selektywnie dobranymi markami, takimi jak: Pandora, Sephora, Super Pharm, Medicine, kino Helios z 5 nowymi salami kinowymi, operator spożywczy Lidl. Jest jedyną galerią handlową na taką skalę w całym regionie Zagłębia Miedziowego – jednego z najbogatszych regionów w Polsce, o wysokiej sile nabywczej i stabilnej gospodarce. Dzięki nowej infrastrukturze drogowej regionu, zasięg oddziaływania obiektu (odległość do 30 min) to blisko 500 tys. mieszkańców.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział