Pełna oferta sportowa w Nowej Stacji w Pruszkowie

Kolejnym najemcą, który otworzy swój salon w centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja będzie najbardziej znana polska marka odzieży sportowej 4F.

W przygotowanych przez nią strojach występuje m.in. polska reprezentacja olimpijska, a także reprezentacje Łotwy, Słowenii, Chorwacji, Macedonii oraz Grecji. To wymaga od firmy podążania za najnowszymi trendami w tworzeniu odzieży ułatwiającej realizację sportowych pasji i dowodzi najwyższej jakości oferowanych przez nią ubrań i akcesoriów sportowych.

– Ze zdrowym trybem życia nieodłącznie wiąże się ruch, a wszelkiego rodzaju ćwiczenia uprzyjemni wygodna odzież i obuwie sportowe. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że klienci Nowej Stacji w salonie 4F będą mogli kupić wysokiej jakości ubrania i buty, które pomogą im osiągać sukcesy sportowe. Zainteresowanie marki 4F naszym centrum potwierdza potencjał jaki reprezentuje Nowa Stacja – pierwsze nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w południowo-zachodnim regionie aglomeracji warszawskiej – podkreśla Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji. – Marka 4F uzupełni ofertę Nowej Stacji skierowaną do osób zainteresowanych aktywnością sportową. Oprócz niej znaleźć będzie można u nas duży salon Martes Sport, a także doskonale wyposażony klub fitness Zdrofit, w którym prowadzone będą różnorodne zajęcia i treningi czy ściankę wspinaczkową dla dzieci i młodzieży w Sali Zabaw Fikołki – dodaje.

Sport i moda w jednym

Marka 4F, łącząca sport i modę, istnieje na rynku od 2003 roku. Rok po roku, stopniowo, firma budowała sieć sklepów w całym kraju, a w 2016 r. rozpoczęła pierwszy etap ekspansji zagranicznej. Dziś marka 4F ma już prawie 200 sklepów w Polsce i jest obecna w 27 krajach europejskich. W 2008 roku rozpoczęła się współpraca marki 4F i Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W tworzenie kolekcji olimpijskich jest zaangażowany kilkudziesięcioosobowy zespół, składający się m.in. z projektantów, grafików, technologów odzieży i kupców, a prace nad każdą z nich trwają 2 lata. Wiedza zdobyta podczas współpracy z zawodowcami pomaga kreować funkcjonalną odzież z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, takich jak 4F Dry, 4F Skin, 4F Warm, 4F Neo Dry. W sklepach 4F można znaleźć ubrania nadające się zarówno na trening jak i do codziennych stylizacji. Inspiracją dla projektantów tej marki jest pasja do sportu oraz najnowsze modowe trendy. Salon 4F w Nowej Stacji o powierzchni ok. 260 m2, będzie się znajdował na I piętrze.

Zakupy, usługi, rozrywka i rekreacja

Nowa Stacja, która powstaje w Pruszkowie, 350m od dworca PKP i w okolicy osiedli mieszkaniowych, będzie pierwszym pełnowymiarowym centrum handlowo-rozrywkowym w całym południowo-zachodnim paśmie osiedleńczym aglomeracji warszawskiej. Region ten charakteryzuje się wysoką siłą nabywczą mieszkańców. Wg. raportu GFK „Purchasing Power Europe 2016” pod tym względem powiat pruszkowski zajmuje 5. miejsce w Polsce, wyprzedzając takie miasta jak Kraków, Poznań, Wrocław czy Gdańsk. Szacuje się, że catchment area Nowej Stacji wynosi 350.00 osób, z czego większość stanowią rodziny z dziećmi. Do tej pory mieszkańcy regionu byli zmuszeni do korzystania z oddalonych od ich domu galerii warszawskich.

Od października 2018 roku będą mogli spotkać się ze znajomymi, pójść na zakupy, załatwić wiele spraw w Nowej Stacji, do której dotrą komfortowo zarówno środkami komunikacji miejskiej czy koleją, jak i samochodem. Magnesem, zachęcającym do częstszych wizyt będzie kompleksowa oferta handlowa i rozbudowana część rozrywkowo-sportowo-edukacyjna. Oprócz 7-salowego Multikina i dużego klubu fitness Zdrofit powstanie tam również nowoczesna sala zabaw Fikołki z pracowniami do zajęć dydaktycznych. Zadbano także o zróżnicowaną ofertę gastronomiczną. W  wygodnej strefie restauracyjnej będzie można wygodnie usiąść, aby zjeść, odpocząć czy porozmawiać z przyjaciółmi. Samo centrum zalicza się do kategorii obiektów kompaktowych z logicznie zaplanowanymi ciągami zakupowymi. Na powierzchni 27.000 m2 znajdzie się miejsce dla 120 lokali handlowych i usługowych.