FunFotos celuje w centra handlowe

FunFotos, polski producent i właściciel sieci hybrydowych fotokabin, zakończył okres wakacyjny z trzema otwarciami. Dwa urządzenia umożliwiające wykonywanie samodzielnie zdjęć zostały zlokalizowane w centrach handlowych na terenie Opola i Katowic, a trzecie w Urzędzie Miasta w Radomiu. Obecnie FunFotos posiada 188 fotokabin w Polsce. Wkrótce kolejne otwarcia.

– Podtrzymujemy plan posiadania sieci 200 fotokabin do końca tego roku. Celujemy przede wszystkim w centra handlowe, ale nie zamykamy się na inne obiekty komercyjne, czy też administracji publicznej. Nasze urządzenia charakteryzują się nowoczesnym designem oraz zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych umożliwiających wykonywanie profesjonalnych zdjęć. Fotokabiny sprawdzają się w każdej lokalizacji, bo dostosowujemy je do potencjału miejsca, wymogów naszych partnerów i klientów – mówi Tomasz Młodzki, wiceprezes spółki FunFotos.

Tomasz Młodzki, wiceprezes spółki FunFotos

Urządzenia FunFotos, uruchomione w ciągu ostatnich miesięcy, znajdują się w centrum handlowym Karolinka w Opolu, tuż przy strefie food court, w katowickiej Galerii Libero oraz w Urzędzie Miasta w Radomiu.

Trzy rodzaje nowoczesnych fotokabin FunFotos

Firma Fun Fotos oferuje trzy rodzaje nowoczesnych fotokabin. Fotokabiny „funowe”, które dobrze funkcjonują w okolicach kin, placów zabaw czy stref restauracyjnych; fotokabiny dokumentowe, przeznaczone do miejsc z dużym ruchem (hipermarkety, wejścia do sklepów etc.), oraz fotokabiny hybrydowe, które łączą obydwie funkcje i mogą być świetnym uzupełnieniem niemal każdej lokalizacji. Fotokabiny FunFotos są podłączone do Internetu, co pozwala na bieżąco monitorować ich stan zapewniając niezawodność działania każdej maszyny.

Fotokabiny FunFotos charakteryzują się nowoczesnym designem oraz najwyższą jakością zdjęć, dzięki czemu możliwe jest wykonanie nie tylko fotografii pamiątkowych, ale również tych do oficjalnych dokumentów, jak dowód osobisty, paszport, czy prawo jazdy. Ponadto wszystkie urządzenia podłączone są do Internetu, co pozwala klientom publikować zdjęcia na portalach społecznościowych. W fotokabinach za wykonane zdjęcia można płacić gotówką lub bezstykową kartą płatniczą.

FunFotos to spółka z polskim kapitałem i największy udziałowiec rynku fotokabin w kraju. Firma powstała w 2012 roku. Za rozwój FunFotos odpowiadają: prezes spółki Marcin Młodzki i wiceprezes Tomasz Młodzki. FunFotos oprócz zarządzania siecią ponad 180 fotokabin, również sama produkuje urządzenia.