Nowy członek zarządu Wasz Sklep Spar

Wasz Sklep Spar informuje, że z dniem 10 września 2020 roku do zespołu zarządzającego dołączył Tomasz Waligórski, który obejmie stanowisko Dyrektora Handlowego (CCO-Chief Commercial Officer).

Będzie on odpowiedzialny za takie obszary jak: zakupy i jakość, marka własna Spar, marketing, zarządzanie asortymentem i cenami oraz e-commerce. Zostanie on również powołany na członka zarządu Spółki. Doświadczenie i wysokie kompetencje Tomasza Waligórskiego pomogą firmie w sprawnej realizacji strategii dynamicznego rozwoju sieci w Polsce.

Długoletnie doświadczenie w handlu

Tomasz Waligórski posiada 27-letnie doświadczenie w handlu w Polsce oraz za granicą. Pracował w wielu sieciach handlowych – m.in. pełnił rolę Dyrektora Operacyjnego i Zakupów w Jeronimo Martins (Biedronka), Dyrektora Zakupów w Eurocash oraz Prezesa Zarządu w Polomarket.Nawiązanie współpracy z Wasz Sklep Spar oznacza dla mnie nowe wyzwania zawodowe. Cieszę się, że dołączam do zespołu profesjonalistów i mam nadzieje, że moje doświadczenie w tej branży przyczyni się do rozwoju marki Spar w Polsce. W najbliższym czasie będę zapoznawał się z wysokimi standardami grupy, zgłębiał szczegóły strategii sieci i odwiedzał sklepy, by jak najszybciej rozpocząć pracę nad rozwojem powierzonych mi obszarów działalności sieci – mówi Tomasz Waligórski, Chief Commercial Officer w Wasz Sklep Spar sp. z o.o.

– Bardzo dynamicznie rozwijamy sieć naszych sklepów – dla osiągnięcia zamierzonych celów potrzebni są świetni fachowcy, dlatego z satysfakcją informujemy, że Tomasz Waligórski dołącza do naszego zespołu. Doświadczenie i kompetencje Tomasza będą nieocenione i pomogą nam w realizacji wszystkich biznesowych planów. Witamy Tomasza na pokładzie i życzymy mu wielu sukcesów – powiedział Rob Philipson, członek zarządu The Spar Group.