Galerii Mazovia w Płocku: Subway otwiera kolejny lokal

Galeria ma powstać do 15 marca 2013 roku

Galeria ma powstać do 15 marca 2013 roku

W płockiej Galerii Mazovia, której właścicielem jest firma Lewandpol, a zarządcą Jones Lang LaSalle, uruchomiony został lokal sieci restauracji Subway. W obiekcie funkcjonuje już kilka innych punktów gastronomicznych (m.in. Solo Pizza, FFC, Guty, Karczma pod strzechą) oraz kilka kawiarni.

Międzynarodowa sieć gastronomiczna Subway, z rozmachem inwestuje w Polsce. Nowootwarty lokal jest drugą placówką sieci w Płocku i 22 obiektem w woj. mazowieckim. W grudniu 2011 roku Subway pojawił się z kolei w Centrum Handlowym Promenada w Warszawie. Wcześniej nowe lokale marki pojawiły się w ostatnim czasie m.in. w Rzeszowie i Nowym Sączu, Ostrowie Wielkopolskim oraz w Toruniu. W planach jest otwarcie kolejnych placówek. W przygotowaniu są restauracje w Galerii Victoria w Wałbrzychu, a także w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Pod szyldem Subway działa w naszym kraju ponad 50 lokali.

Należąca do Doctor’s Associates, Inc. marka Subway, jest największym franchisingiem kanapkowym na świecie. Pod jej szyldem działa ponad 35 tysięcy restauracji w 98 krajach. Większość lokali otwieranych jest w typowych i tradycyjnych lokalizacjach takich, jak strefy food court w galeriach handlowych, a także przy lotniskach, centrach biznesowych, stacjach benzynowych czy miejscach wypoczynku. Tam, gdzie nie ma wystarczającej przestrzeni na klasyczną restaurację, Subway będzie inwestował także w kioski handlowe o powierzchni około 10 mkw. Pierwszy tego typu punkt sieci już działa w Lublinie. Jest to też pierwszy satallite kiosk Subwaya w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Reklama

Galeria Jurajska 15-31.05.16