Browar Gontyniec: stoiska firmowe Gold w centrach handlowych

Wizualizacja Centrum Browar City Czarnków

Wizualizacja Centrum Browar City Czarnków

Spółka Browar Gontyniec SA, produkująca piwa marki Gniewosz oraz piwa marki Noteckie planuje do końca 2012 roku otworzyć 14 stoisk firmowych Gold w centrach handlowych na terenie kraju.Spółka posiada już cztery punkty sprzedaży m.in. w Atrium Copernikus w Toruniu, Przymorze w Gdańsku, Magnolia we Wrocławiu oraz Ster w Szczecinie. Srednia powierzchnia otwieranych punktów to około 10 mkw.

– Pierwszy flagowy punkt uruchomiliśmy pod koniec 2011 roku w centrum handlowym M1 w Krakowie. Do tej pory otworzyliśmy cztery stoiska, kolejne ruszą we wrześniu – powiedział redakcji Retailnet.pl Jakub Strojny rzecznik prasowy Browar Gontyniec SA.

Spółka planuje też przebudowanie należącego do niej, zabytkowego browaru w Czarnkowie tworząc tam m.in. centrum handlowe. Centrum Browar City Czarnków ma nadal produkować piwo łącząc swą tradycyjną działalność z wystawienniczą (zwiedzanie zabytkowego browaru i muzeum) oraz handlową i hotelową.Do istniejącego budynku dobudowany ma zostać pasaż przykryty przeszklonym dachem, prowadzący do nowoczesnej galerii handlowej. W ramach inwestycji powstanie galeria handlowa z marketem o powierzchni 4,5 tys. mkw. oraz m.in. część hotelowa i biurowa. Obiekt będzie dysponował parkingiem na 126 miejsc. Projekt obiektu powstał w Studio Architektury Kontur.

Browar Gontyniec SA jest przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją i sprzedażą piwa. Spółka jest właścicielem browaru w Kamionce koło Chodzieży, a także Browaru Czarnków. Udziałowcem Browar Gontyniec SA jest fundusz inwestycyjny Black Lion NFI SA.
 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016