Etos SA: rozwój sieci salonów Diverse

Salon sieci Diverse

Salon sieci Diverse

Do końca 2012 roku sieć Diverse planuje jeszcze otwarcie 12 salonów. Czterech własnych oraz ośmiu franczyzowych. Obecnie sieć Diverse liczy 155 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski, z czego zdecydowana większość ulokowana jest w centrach handlowych. 87 to sklepy własne, natomiast pozostałe funkcjonują na zasadzie sieci franczyzowej.

Na początku lipca 2012 roku miało miejsce otwarcie sklepu Diverse w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej. Sklep o powierzchni blisko 200 mkw. jest kolejnym salonem własnym w sieci. Otwarcie sklepu w CH Sarni Stok to powrót marki Diverse do tego centrum handlowego.

Marka była już tam obecna w latach 2001-2009. Aktualnie to drugi salon sieci w Bielsku-Białej obok sklepu w CH Gemini.

Etos SA to jeden z producentów szeroko rozumianej odzieży casual i streetwear, który w swoim portfolio posiada 3 marki: Diverse, CLTN, Iridium.

Marka Diverse inspirowana nowojorską kulturą i stylem życia powstała w 1993 roku, aby odpowiedzieć na potrzeby młodych ludzi.

Marka CLTN pojawiła się na rynku w roku 2004 rozpoczynając swoją działalność od prezentacji kolekcji zimowej wtedy jeszcze pod nazwą Coalition. Pierwsze ubrania i akcesoria przeznaczone były głównie dla snowboarderów i narciarzy freestyle. Kolekcję letnią stworzono z myślą o ludziach uprawiających wtedy młodą dyscyplinę, jaką był kitesurfing. Pozytywny odbiór w środowisku spowodował rozszerzenie kolekcji o linie street i casual.

Marka Iridium to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poza design’em oraz wysoką jakością wymagają też bezkompromisowego doboru materiałów oraz dbałości o stronę techniczną produktu. Iridium poza stroną techniczną oferuje dodatkowo unikalny styl, który można określić jako połączenie casual i active.

 

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016