elbfonds Development: szukamy nowych nieruchomości

marcredo Center Ciechanów

marcredo Center Ciechanów

Ponad 600 mln euro zamierzamy zainwestować w Polsce  w ciągu najbliższych kilku, kilkunastu lat – powiedział Stephan Groht, założyciel i właściciel Grupy elbfonds. – Sukces marcredo Center w Ciechanowie utwierdził nas w przekonaniu, że opracowaliśmy dobrą koncepcję, dlatego zamierzamy ją powielać w kolejnych miejscowościach.

Marcredo Center to własna marka Grupy elbfonds. Pod tą marką ma powstać w Polsce ok. 40 obiektów handlowych o powierzchni od 2 tys. mkw. do 30 tys. mkw. Będą budowane w miastach mających powyżej 20 – 30 tysięcy mieszkańców. W każdym takim obiekcie powinien znaleźć się supermarket spożywczy, market budowlany, market elektroniczny, sklepy z odzieżą – tak by wszystkie codzienne zakupy można było zrobić w jednym miejscu.

Pierwszy obiekt marcredo Center otwarto w listopadzie 2012 r. w Ciechanowie. W tym roku powstaną trzy kolejne – w Piekarach Śląskich, w Szczecinie i w Myśliborzu. Spółka elbfonds szuka też kolejnych nieruchomości pod budowę następnych obiektów – wszystkie mają być blisko centrum, bardzo dobrze skomunikowane, dostępne pieszo.

Z ofertą elbfonds Development będzie można się zapoznać podczas Shopping Center Forum, 7 marca w hotelu Hilton w Warszawie. Spółka zaprezentuje między innymi Galerię marcredo w Głogowie. Projekt ten różni się od innych, znajdujących się w portfolio grupy, przede wszystkim tym, że powstanie bezpośrednio przy głogowskim ratuszu, parking znajdzie się na dachu, a sklepy będą rozmieszczone na dwóch piętrach galerii. Więcej na temat Forum na stronie scf.retailnet.pl

Elbfonds Development sp. z o.o. jest spółką – córką niemieckiej Grupy elbfonds. W Polsce spółka zajmuje się projektowaniem, budowaniem, finansowaniem, zarządzaniem i sprzedażą powierzchni handlowych.

 

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016