Mexx: w kwietniu otwarcie salonu w Cuprum Arena

Cuprum Arena

Cuprum Arena

Firma Mexx istnieje od 1980 roku, jest jedną z najbardziej liczących się marek na rynku odzieżowym. Obecna jest na trzech kontynentach. W galerii Cuprum Arena w Lubinie otworzy swój salon już w najbliższych tygodniach. Sklep zajmie powierzchnię 320 metrów kwadratowych na poziomie 1.

– Projektanci i styliści brandu kreują ubrania dla kobiet i mężczyzn, dla osób mniej i bardziej aktywnych, takich, które cenią sobie swobodę i tych stawiających na elegancję i biznesowy charakter – powiedziała Ewa Sieńko, manager do spraw marketingu galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Cuprum Arena w Lubinie to centrum handlowo-rozrywkowe, które działa od maja 2009 roku. Galeria jest obiektem wielofunkcyjnym pełniącym zarówno rolę handlowo-usługową jak i rekreacyjno- rozrywkową. Na powierzchni niemal 70 tys. mkw. znajduje się 130 sklepów i punktów usługowych, w tym sklepy odzieżowe i obuwnicze, delikatesy spożywcze Alma, sklep RTV-AGD Saturn, klub fitness Pure Jatomi Platinum Fitness z basenem, multipleks Helios z pięcioma salami (również z możliwością projekcji filmów w 3D), salony z wyposażeniem wnętrz , salony jubilerskie, pralnia, salon fryzjerski, centrum biurowe.

Istnieje tu również pierwszy w Polsce salon kibica, oferujący pamiątki i gadżety klubu Zagłębia Lubin oraz bilety na wszystkie imprezy sportowe i rozrywkowe organizowane na miejscowym stadionie.

Inwestorem Cuprum Areny poprzez spółkę zależną jest Dariusz Miłek, prezes spółki CCC SA, polski przedsiębiorca, twórca marki obuwniczej oraz sieci handlowej CCC.

Reklama

ORF 2016 Fall – 16-31.10.2016