Lokalni najemcy w Galerii Amber

Wizualizacja Galerii Amber

Wizualizacja Galerii Amber

W realizowanej przez Echo Investment Galerii Amber w Kaliszu, otwarte zostaną restauracja i trzy kolejne sklepy prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców.

W Galerii Amber powstanie restauracja Parada Smaków, która dysponować będzie lokalem o powierzchni ponad 70 mkw. Kolejnym lokalem prowadzonym przez miejscowego przedsiębiorcę będzie sklep obuwniczy Verona. W największym centrum handlowo-rozrywkowym w aglomeracji kalisko-ostrowskiej powstanie także OneZero – salon partnerski firmy Swiss oraz sklep Mobile4You.

– Bardzo się cieszymy, że w Galerii Amber obecne będą sklepy i restauracje prowadzone przez kaliskich przedsiębiorców. Przedstawiciele lokalnego biznesu są bardzo dobrze postrzegani przez klientów, świetnie też uzupełniają ofertę centrum handlowego – powiedział Michał Banasik, Leasing Manager w Echo Investment.

Realizacja Galerii Amber odbywa się zgodnie z harmonogramem. Na początku lipca br. powierzchnię przejął hipermarket E.Leclerc. Wkrótce ruszą prace związane z adaptacją hipermarketu.

Proces komercjalizacji inwestycji dobiega końca. Podpisano już umowy z kluczowymi najemcami: hipermarketem E.Leclerc, kinem Helios, H&M, C&A, New Yorker, RTV Euro AGD, Reserved, House, Deichmann, Mohito, Cropp Town, Sinsay, Matras, CCC, Rossmann, 4F, Adidas, Reebok, Nike, Puma, Lee Wrangler.

Galeria Amber to czterokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe, które powstaje w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33,5 tys. mkw.

W obiekcie znajdzie się hipermarket oraz 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1 tys. miejsc parkingowych.

Wstępną koncepcję architektoniczną Galerii Amber przygotowała firma Bose International Planning and Architecture. Autorem projektu budowlanego jest pracownia Artur Jasiński i Wspólnicy Biuro Architektoniczne sp. z o.o. oraz zespół architektów Echo Investment. Galeria Amber będzie otwarta wiosną 2014 roku.

Echo Investment zaprezentuje swoje projekty przy stoisku nr 5.2 podczas wrześniowej edycji Shopping Center Forum.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016