Atlantic testuje nowy format sklepów

Salon Atlantic

Salon Atlantic

12 października 2013 roku w Centrum handlowym Copernicus w Toruniu Atlantic otworzył swój pierwszy sklep w modelu Shop-in-shop.

Model Shop-in-shop to ciekawe rozwiązanie handlowe, które opiera się na sprzedaży produktów jednej marki w sklepie z produktami innej marki, o podobnym profilu. W ten sposób Atlantic będzie sprzedawał swoją bieliznę w salonie z odzieżą marki Routeman.

– Wyszliśmy z założenia, iż mężczyzna bieliznę, akcesoria i dodatki kupuje najczęściej przy okazji zakupów odzieżowych. Dlatego właśnie postawiliśmy na sprzedaż w modelu Shop-in-shop. To pierwszy salon Atlantic tego typu i chcemy sprawdzić jak taki model działa w praktyce. Jeśli okaże się sukcesem nie wykluczamy otwarcia kolejnych salonów w tym modelu – komentuje otwarcie salonu w CH Copernicus Anna Waszkiewicz, dyrektor sprzedaży detalicznej Atlantic.

Salon mody męskiej Routeman, który zajmuje ponad 103 mkw. powierzchni, oferuje garnitury męskie, a uzupełnieniem jego oferty jest męska bielizna firmy Atlantic oraz końcówki kolekcji takich marek jak: Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Ralph Lauren, czy Diesel. W ramach współpracy, Atlanic będzie miał do dyspozycji ponad 5,5 metrów bieżących ścian oraz meble do ekspozycji towaru. Na takiej powierzchni zostanie zaprezentowana bielizna dzienna oraz nocna.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016