Media Expert: 20 nowych sklepów do końca 2013

Media Expert

Media Expert

Media Expert co roku otwiera około 50 nowych elektromarketów. Do końca tego roku spółka planuje otwarcie jeszcze około 20 nowych sklepów.

Obecnie w ramach sieci działa 270 placówek, a marka Media Expert obecna jest na rynku od ponad 10 lat.

Media Expert planuje ekspansję przede wszystkim na rynkach miejscowości do 100 tys. mieszkańców.

– W tym roku nowe sklepy sieci pojawią się m.in. w Galerii Brama Pomorza w Chojnicach. Sklep zajmie ponad 1, 3 tys. mkw. powierzchni i ruszy 15 listopada. Kolejna placówka powstanie w Galerii Dekada w Grójcu. Otwarcie zaplanowano na 27 listopada, a sklep zajmie 780 mkw. powierzchni. Następne lokale pojawią się w Galerii Olimp w Lublinie, CH Tu i Teraz w Ełku, CH Marino we Wrocławiu, a także m.in. w Siedlcach, Bytomiu, Mławie, Rabce Zdrój czy Płońsku – poinformowała redakcję Retailnet.pl Julita Milczyńska, reprezentująca sieć Media Expert.

Przypomnijmy, sieć Media Expert w roku 2012 przystąpiła do największej w Europie Grupy Zakupowej Rynku Dóbr Elektroniki Konsumenckiej – Euronics International, osiągającej w 30 krajach europejskich 16 mld euro sprzedaży w 11 tys. sklepów, docierających  do 600 mln konsumentów.

Media Expert to sieć elektromarketów, specjalizująca się w dostarczaniu klientom sprzętu RTV i AGD, multimediów, laptopów, sprzętu fotograficznego, smartfonów. Właścicielem wszystkich elektromarketów jest firma Terg SA.

Reklama

ORF 2016 FALL Semahead – 16-31.10.2016