Inwestycja ma być gotowa w 2013 roku

Sieć Sport–Styl oferująca odzież i akcesoria sportowe w połowie stycznia otworzy swój nowy salon sprzedaży w Centrum Handlowym Batory w Gdyni. Lokal sieci zajmie 197 mkw. powierzchni handlowej i zostanie usytuowany na drugim poziomie obiektu w sąsiedztwie sieci drogerii Rossmann. Nowy najemca będzie uzupełniał ofertę obiektu w którym sklep z podobnym asortymentem prowadzi już sieć Espina Sport.

W gdyńskim centrum działalność prowadzi około 70 najemców. Operatorem spożywczym jest Bomi. Wśród sklepów modowych obecne są tu między innymi Reserved, House, Cropp Town, Mediolan, En Voge, ABM Concept. Klienci mają również dostęp do sklepów obuwniczych – między innymi CCC, Gino Rossi, Ryłko, Ambra. W obiekcie znajdują się także sklepy z asortymentem sportowym, salony kosmetyczne, punkty prowadzące sprzedaż prasy i drobnych artykułów FMCG, a także salony usługowe sieci telefonii komórkowych, banki.

Inwestorem Centrum Handlowego Batory jest grupa kapitałowa Pomorze Inwestment, która na krajowym rynku nieruchomości działa od 2004 roku. W jej skład wchodzą: Centrum Handlowe Batory SA (właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni), Batory Development Sp. z o.o. (właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy) oraz Batory Giżycko Sp. z o.o. (w posiadaniu spółki jest Galeria Batory w Giżycku).