Carrefour zmienia wizerunek

Do grona najemców obiektu handlowego Stara Kablownia, który powstaje w aglomeracji śląskiej dołączyła sieć elektromarketów Mediaexpert. Najemca na powierzchni 1200 metrów kwadratowych otworzy sklep ze sprzętem RTV AGD.

Jest to kolejny, po JYSK, Kolporterze i sieci CCC, najemca, który w ostatnim czasie podpisał umowę najmu na powierzchnię handlową w obiekcie Stara Kablownia.

Mediaexpert sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów. Na rynku ogólnopolskim jest obecna od dekady. Obecnie marka posiada w swoim portfolio prawie 250 salonów sprzedaży RTV i AGD rozlokowanych na terenie całego kraju. Sklepy Mediaexpert oferują w sprzedaży asortyment m.in. z obszaru elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego oraz RTV, IT a także rowery, skutery i ogrodnictwo. W markowych sklepach można nabyć takie produkty jak: pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, komputery, laptopy, monitory, aparaty fotograficzne, telefony gsm, zestawy kina domowego i wiele innych.

Otwarcie Starej Kablowni planowane jest na koniec listopada 2012 roku. Powierzchnia zabudowy kompleksu wynosić będzie około 11,5 tysięcy metrów kwadratowych, a powierzchnia użytkowa około 19 tysięcy metrów kwadratowych, z czego powierzchnię najmu łącznie stanowić będzie około 14,6 tysięcy metrów kwadratowych. Pierwszymi najemcami obiektu zostali Tesco, Rossmann oraz Multikino. W obiekcie znajdą się też zaplecze rekreacyjne z kręgielnią oraz mini browar. Inwestorem projektu jest spółka B.J.G. Sp. z o.o.