Millenium Hall kończy proces komercjalizacji

Działające od połowy października 2011 centrum kulturalno-handlowe Millenium Hall w Rzeszowie, obiekt należący do Develop Investment w większości jest wynajęty. W centrum pozostało jeszcze tylko kilka wolnych lokali.

Millenium Hall to wielofunkcyjny kompleks działający w stolicy Podkarpacia. Strefa zasięgu centrum obejmuje ok. 900 tys. potencjalnych klientów mieszkających w odległości 30 min. dojazdu do galerii. Całkowita powierzchnia obiektu to 110 tys. mkw., a powierzchnia najmu 56 612 tys. mkw.

Obiekt pełni funkcję centrum, które łączy świat mody, kultury i biznesu z funkcją rekreacyjną, rozrywkową i społeczną. W ramach oferty modowej w obiekcie podkarpacki debiut mają do tej pory nieobecne w regionie, m.in.: Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Mango, Miss Sixty i Energie, Kazar, Six, Claire’s, DKNY, Max Mara Weekend, Liu Jo, Marella, Dee Zee, Super-pharm, United Nude, Toys’R’US, Beard Papa’s, Bandolera, Bijou Brigitte, Clarks oraz Home&You. Z kolei na liście najemców, którzy zajęli największe lokale są: Piotr i Paweł – 1995,36mkw., H&M – 1837 mkw., Zara – 1835,31 mkw., Media Expert – 1652,50 mkw., New Yorker – 941,12 mkw.

Millenium Hall pełni także funkcję centrum rozrywki i kultury. Wraz z otwarciem centrum swoją działalność rozpoczął również Dom Aukcyjny Millenium Europejska Galeria Sztuki oraz placówka Stowarzyszenia Siemacha, której misją i celem jest tworzenie spójnego systemu wsparcia dla dzieci, młodzieży i ich rodzin oraz realizowanie projektów społecznych nastawionych na młodzież.

Właścicielem Millenium Hall jest spółka Develop Investment należąca do grupy kapitałowej Marma Polskie Folie, która od 20 lat z sukcesem realizuje różnorodne inwestycje, m.in. budowę zakładów przemysłowych, osiedla mieszkaniowego, rozbudowę zakładów przemysłowych wraz z instalacją dużych linii technologicznych. Marma Polskie Folie jest jednym z największych przetwórców tworzyw sztucznych w Europie.