Wizualizacja dworca

StarNet Telecom firma, która specjalizuje się w outsourcingu usług telekomunikacyjnych przedstawi podczas lutowej konferencji SCBF nowe rozwiązania dla właścicieli i zarządców obiektów handlowych oraz najemców powierzchni w tych budynkach.

– Nasza oferta okazała się konkurencyjna i rynkowa, o czym świadczy ilość pozyskanych klientów w 2011. Jesteśmy świadomi koniecznego dostosowywania oferty do potrzeb rynku, dlatego też pracujemy nad nowymi propozycjami współpracy, uatrakcyjniamy cenniki oraz rozbudowujemy zakres naszej oferty, poprzez wprowadzanie nowych usług. Dział techniczny StarNet Telecom stale pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które sukcesywnie możemy zaoferować naszym klientom. Już teraz zaobserwowaliśmy duże ożywienie na rynku nieruchomości. Planujemy rozbudować dział techniczny, który będzie na bieżąco wprowadzał nowe rozwiązania telekomunikacyjne. Mamy nowe projekty, dodatkowo mocno zaangażowaliśmy się w zwiększanie współpracy poza Warszawą, na rynkach innych dużych miast, takich jak Poznań, Toruń czy też Łódź. Obecnie mamy już zakontraktowane cztery obiekty, ale jesteśmy też na etapie negocjacji z kilkoma nowymi. Rozszerzamy działalność na całą Polskę i zamierzamy w rozpoczętym nowym roku utrzymywać pozycję lidera na rynku outsourcingowania usług telekomunikacyjnych – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Paweł Dąbroś dyrektor sprzedaży, StarNet Telecom.

StarNet Telecom będzie wystawcą podczas konferencji Shopping Center Business Forum, która odbędzie się 14 lutego 2012 w warszawskim hotelu Hilton.