Miasto ogłosiło przetarg na zakup gruntu po raz drugi

Centrum Handlowe Auchan w Łomiankach planujemy oddać do użytku pod koniec tego roku – poinformowała Retailnet.pl Dorota Patejko, rzeczniczka Auchan. W centrum będzie hipermarket Auchan oraz kilkadziesiąt sklepów w galerii handlowej. Przewidziano duży parking przed budynkiem centrum.

Immochan, wchodzący w skład grupy Auchan, jako jej dział nieruchomości, jest deweloperem, inwestorem, komercjalizatorem i zarządcą galerii handlowych. W Polsce, Immochan jest właścicielem i zarządcą 20 centrów handlowych, z tysiącem lokali, o łącznej powierzchni najmu 149 tysięcy metrów kwadratowych. Nieruchomości te znajdują się w następujących miastach: Mikołów, Sosnowiec, Żory, Krasne, Poznań (dwa centra handlowe: Komorniki i Swadzim), Rumia, Gdańsk, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Wrocław, Białystok (dwa centra handlowe: Hetmańska i Produkcyjna), Warszawa (Modlińska), Częstochowa, Bydgoszcz, Piaseczno, Płock i Szczecin.

Więcej o centrum handlowym Auchan w Łomiankach będzie można usłyszeć podczas konferencji Shopping Center Business Forum, która odbędzie się 14 lutego 2012 w warszawskim hotelu Hilton.