Belgian Beer Cafe - nowa sieć wkracza do Polski

Spółka dewelopersko-inwestycyjna Koncepta realizuje inwestycję polegającą na wybudowaniu w Slupsku obiektu handlowo-usługowego o powierzchni ok. 2,3 tys. metrów kwadratowych. Budowany obiekt będzie miał dwie kondygnacje z czego parter zajmie ok. 1,650 mkw. a piętro ok. 650 mkw. Przewidywany termin przekazania obiektu do użytku to druga połowa roku 2012.

Koncepta otrzymała pozwolenie na budowę obiektu zlokalizowanego przy ul. 11-go Listopada w czerwcu 2011 roku. jak informuje inwestor tego projektu na swojej stronie interentowej, na parterze budynku będzie funkcjonować sklep spożywczy TESCO, a także sklep wielobranżowy o powierzchni ok. 300 mkw., drogeria o powierzchni około 200 mkw. i apteka. Z kolei piętro budynku przeznaczone będzie na funkcję usługowo-biurową dla potrzeb miejscowego biznesu.

Dewelopersko-inwestycyjna Koncepta sp. z o.o. została założona w 2002 r. Firma na  krajowym rynku nieruchomości komercyjnych, specjalizuje się głównie w realizacji obiektów handlowych, usługowych, rozrywkowych oraz mieszkalnych. Klientami Koncepty są zarówno firmy gotowe przekazać projekt do obsługi jak i podmioty powierzające spółce opracowanie konkretnego projektu oraz realizację inwestycji zgodnie ze standardami zleceniodawcy.