Wizualizacja Centrum Handlowego „Ogrody”

W planach jest otwarcie około trzech nowych salonów kosmetycznych w ekskluzywnych miejscach, w tym również w prestiżowo zlokalizowanych galeriach handlowych. Spółka prowadzi rozmowy z zarządem kilku obiektów. Firma jest najbardziej zainteresowana terenem Gliwic, Katowic i Łodzi.

– Ostatnio intensywnie poszukujemy lokali franczyzowych, głównie w dużych miastach na terenie całego kraju. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i chcemy pojawiać się w miejscach dostępnych, ale jednocześnie ekskluzywnych. W planach jest otwarcie trzech nowych Kosmetycznych Instytutów. Interesujące są dla nas lokale o powierzchni min. 200 mkw. w których zaproponujemy usługi kosmetyczne, masaże, dermatologię estetyczną, manicure, pedicure, czy usługi fryzjerskie – wyjaśnia w rozmowie z Retailnet.pl Karolina Fałek, specjalista ds. Public Relations w spółce Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris.

Obecnie funkcjonują 22 placówki, w tym dwie hotelowe: SPA Dr Irena Eris we Wzgórzach Dylewskich oraz w Krynicy Zdrój, cztery własne ( w tym 3 w Warszawie) oraz 16 prowadzonych przez franczyzobiorców.

Obecnie Instytuty należące do Ireny Eris znajdują się m.in. w Warszawie, we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Opolu, Szczecinie czy Toruniu. Pierwszy salon w centrum handlowym zaczął działać w 2008 roku w warszawskiej Promenadzie. Lokal ma około 200 mkw. powierzchni.