Wizualizacja Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Olsztynie

Marcin Purgal, pracownik warszawskiego biura Savills Polska, awansował na stanowisko starszego konsultanta w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego firmy. Purgal odpowiada za doradztwo przy transakcjach zakupu i sprzedaży wszystkich kategorii nieruchomości komercyjnych oraz za rozwój działu. Rozpoczął karierę w firmie Savills w 2005 roku. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Uczestniczył w transakcjach sprzedaży i przejęciach kilkunastu nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych w Polsce i doradzał wielu uznanym funduszom inwestycyjnym, m.in.: DEKA, Commerzreal, Laxey Partners, Invesco, PZU AM oraz Celtic Asset Management.

– Marcin jest jednym z pracowników o najdłuższym stażu w warszawskim biurze Savills i osobiście jestem dumny widząc, jak się rozwija w strukturach firmy. Życzę mu kolejnych sukcesów i dalszego rozwoju zawodowego w Savills. – powiedział Brian Burgess, dyrektor zarządzający Savills Polska.

Savills Polska rozpoczęła działalność w 2005 roku. Firma świadczy kompleksowe usługi doradcze w zakresie nieruchomości komercyjnych, począwszy od doradztwa inwestycyjnego, poprzez usługi agencyjne, analizy rynku i wyceny, po zarządzanie nieruchomościami. Działa na terenie całego kraju, korzystając ze wsparcia dwóch biur regionalnych w Poznaniu i Wrocławiu.

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 200 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych klientom na całym świecie.