Przetarg na działkę władze Lublina ogłoszą jeszcze w tym roku

Pod koniec marca 2012 roku w Gemini Park Tarnów, centrum należącym do Gemini Holdings, powstanie nowy salon z odzieżą Pepe Jeans oraz Lee Cooper. Komercjalizację obiektu przeprowadza GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting .
Na powierzchni niemal 60 metrów kw. powstanie pierwszy w Tarnowie sklep, w którym dostępne będą ubrania wiodących producentów odzieży jeansowej – Lee Cooper oraz Pepe Jeans. Wśród prawie 30 marek z sektora fashion obecnych w Gemini Park Tarnów nowy lokal będzie drugim należącym do firmy Beta Jeans, która prowadzi także sklep z odzieżą Levis’a i Mustanga.
– Sektor modowy w Gemini Park Tarnów wzbogacił się o kolejnych najemców, tym samym centrum oferuje już nie tylko najszerszą, ale i najbardziej zróżnicowaną ofertę fashion w regionie. Najlepszy tenant-mix  i  najlepsza lokalizacja w mieście – te atuty doceniają kolejni nasi partnerzy biznesowi – mówi Stanisław Zakrzewski – Kierownik ds. Wynajmu Gemini Park.
Lee Cooper to najstarsza, bo ponad 100 letnia, europejska marka jeansowa, która dostępna jest w ponad 40 krajach na świecie. Na polskim rynku producent ten istnieje od 1992 roku – nowy salon w Gemini Park Tarnów będzie 44. sklepem Lee Cooper. Firma posiada także 6 sklepów outletowych.
Pepe Jeans natomiast to firma wywodząca się bezpośrednio z Londynu. Powstała na początku lat 70tych ubiegłego stulecia i szybko zyskała fanów w całej Europie. Obecnie produkty Pepe Jeans można znaleźć w ponad 300 sklepach własnych i 6 800 innych punktach sprzedaży na całym świecie.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt usytuowany w północnej części Tarnowa, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw, w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Centrum Handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Ecco, Levis, Mustang, Top Secret & Friedns, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.