Magnolia Park: Trzeci etap rozbudowy w tym roku

Spółka Pro-Inwest z Konstantynowa Łódzkiego (łódzkie), działająca dotychczas na mieszkaniowym rynku deweloperskim, rozszerzyła swoją działalność na rynek nieruchomości handlowych. Pierwszym projektem była budowa i komercjalizacja parku handlowego Pasaż Piaski w Pabianicach. Kolejne projekty są w przygotowaniu.

Aktualnie spółka realizuje kolejne trzy projekty handlowe, które mają już pierwsze sukcesy na polu komercjalizacji. Pasaż Zamkowa w Pabianicach z operatorem spożywczym Netto oraz Pepco, a także Pasaż Sienna Park z supermarketem Lidl i również Pepco. Spółka Pro-Inwest przystąpiła także do najnowszego centrum handlowego Pasaż Traktorowa w Łodzi, gdzie głównym operatorem spożywczym jest market Tesco.

Spółka Pro-Inwest jest zainteresowana rozwojem sieci pasaży handlowych, a także pozyskaniem nowych terenów pod kolejne inwestycje komercyjne.

Pierwszy zrealizowany przez spółkę park handlowy Pasaż Piaski zlokalizowany jest w Pabianicach przy ulicy Konopnickiej. Wśród najemców obiektu są m.in. sklep spożywczy Biedronka, Centrum Medyczne Falck, TextilMarket i Mix Electronics.

Pro-Inwest sp. z.o.o. powstała w roku 2005. Od początku istnienia prowadzi inwestycje deweloperskie na terenie województwa łódzkiego. Specjalizuje się w budowie i sprzedaży mieszkań w budynkach wielorodzinnych stanowiących wspólne, zamknięte osiedla mieszkaniowe oraz w budowie domów wolnostojących. Dodatkowo firma zajmuje się remontem i budową obiektów komercyjnych, parków handlowych.