BIK: otwieramy drugą część Retail Parku Puławy

Zarząd Rafael Management, spółki należącej do grupy kapitałowej Gant Development podpisał umowę z Antan Development na zarządzanie kompleksem handlowym Bolesławiec City Center. Umowa został podpisana w styczniu 2012. – Rafael Management zajmie się kompleksową obsługą związaną z zarządzaniem Bolesławiec City Center, galerii która zostanie oddana do użytku pod koniec tego roku – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Wojciech Rogala, prezes zarządu Rafael Management Sp. z o.o. ( spółka należąca do Grupy Kapitałowej Gant Development SA).

Galeria w Bolesławcu powstaje przy ulicy Asnyka, głównej ulicy tego miasta. Projekt obejmuje powstanie czteropiętrowego budynku biurowo-handlowo-usługowego o powierzchni ok. 10 tys. mkw. W części handlowo-usługowej (4,6 tys. mkw. pow. najmu) funkcjonować będzie ponad 40 butików i lokali usługowych, wraz z marketem spożywczym i elektronicznym. Obiekt uzupełni także oferta gastronomiczna i rozrywkowa. Komercjalizacją projektu zajmuje się firma Peppercorn Properties. Pod koniec października 2011 roku wmurowano kamień węgielny pod budowę tego obiektu. Prace budowlane trwają od połowy 2011 roku, a zakończenie budowy przewidziane jest na listopad 2012 roku.

Grupa Kapitałowa Gant Development SA jest holdingiem kilkudziesięciu spółek celowych prowadzących działalność deweloperską i budowlaną. Aktywność deweloperska koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. Obecna jest w siedmiu polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole i Polanica Zdrój.

Spółka Antan Development Polska powstała w 2007 r. Należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Antan, która istnieje od 1950 r. Działa w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Izraelu i Polsce.