Sklep stacjonarny będzie wsparty sprzedażą online

Znany choreograf Austin Egurolla, który niedawno otworzył w CH Blue City w warszawie sklep taneczny Dance Store by Egurrola, zamierza uruchomić sprzedaż online. – Salon otwarty w lutym 2012 roku w warszawskim centrum handlowym jest naszym pierwszym, wzorcowym sklepem. Są w nim dostępne m.in. odzież dziecięca i młodzieżowa naszej własnej produkcji. Myślę, że za miesiąc będzie można je kupić również poprzez Internet – informuje Anna Szumińska, przedstawicielka firmy.

Anna Szumińska dodaje, że na razie nie są planowane kolejne otwarcia sklepów. – Na razie sprawdzamy, czy sklep znajdzie swoich zwolenników – tłumaczy nasza rozmówczyni.

Egurrola Dance Studio Sp. z o.o. to firma będąca w posiadaniu obecnie sieci pięciu szkół tańca (czterech w Warszawie i jednej w podwarszawskim Konstancinie). W lutym 2012 roku otwarty został pierwszy sklep taneczny Dance Store by Egurrola oraz kawiarnia Egurrola Caffee. Lokale uruchomiono w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie, gdzie działa już szkoła tańca Egurrola Dance Studio Kids.