Media Expert otworzy salon w Galerii Batory w Giżycku

Najnowszy salon Media Expert, o powierzchni około 600 mkw., usytuowany będzie na poziomie -1 Galerii Batory w Giżycku.Wojciech Pietrzak, dyrektor ds. rozwoju Media Expert zapowiedział w rozmowie z Retailnet, że w 2012 r. sieć salonów powiększy się o ponad 30 nowych lokalizacji. Strategia marki przewiduje ekspansję w miastach do 100 tysięcy mieszkańców.

– Miniony rok zaliczyć możemy do bardzo udanych -podkreślił- zrealizowaliśmy w sumie 22 inwestycje. Warto dodać również, że mimo utrzymującego się kryzysu, cały czas odnotowujemy rekordowe wartości sprzedaży, co tylko motywuje do dalszego rozwoju. Na rok 2012 mamy zatem jeszcze bardziej ambitne plany. Nie zamierzamy zwalniać tempa. Zgodnie ze strategią marki stawiamy głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców.

Media Expert na rynku ogólnopolskim jest obecna od dekady. Obecnie marka posiada w swoim portfolio prawie 250 salonów sprzedaży RTV i AGD rozlokowanych na terenie całego kraju. Sklepy Media Expert oferują w sprzedaży asortyment m.in. z obszaru elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego oraz RTV oraz  IT.