Będą nowe salony Reporter Young

Polska na tle innych państw Europy Środkowo-Wschodniej jawi się jako stabilny i względnie bezpieczny rynek, którego rola w regionie stale rośnie. W dobie gospodarczego  spowolnienia na świecie jest coraz chętniej wybierany przez międzynarodowych inwestorów – wynika z raportu BNP Paribas Real Estate Poland.

– Polska jest dla nas strategicznym rynkiem, dostrzegamy tkwiący w nim potencjał i możliwości, przy relatywnie niskim ryzyku inwestycyjnym. Cieszę się, że rozpoczęliśmy tu działalność, wiążemy z Polską duże nadzieje – powiedział Bernard Blanco, Dyrektor Departamentu ds. Międzynarodowych z paryskiej centrali BNP Paribas Real Estate

– Jesteśmy młodą marką na polskim rynku, BNP Paribas Real Estate funkcjonuje w Polsce od października 2010 roku. Dysponujemy jednak dużym doświadczeniem i znajomością polskiego sektora nieruchomości komercyjnych, a nasi czołowi eksperci – szefowie poszczególnych linii biznesowych, mogą się pochwalić ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, działając wcześniej w różnych jego sektorach. Siła BNP Paribas Real Estate Poland wynika także z faktu, że jesteśmy częścią wiodącej europejskiej grupy bankowej. Ponadto jesteśmy jedyną firmą na rynku świadczącą wszechstronne usługi dotyczące całego cyklu życia nieruchomości – powiedział Philippe Mer, Dyrektor Obszaru Europy Środkowej i Wschodniej i CEO w Polsce.