Jacek Bagiński, członek zarządu, Grupa EM&F

Udział w lutowej konferencji Shopping Center Business Forum 2012, było bardzo ciekawym i wartościowym doświadczeniem. Program Forum był dobrze dopracowany merytorycznie i pozwolił nam zaktualizować wiedzę o tym, co się obecnie dzieje na rynku. Formuła Forum sprzyjała nawiązywaniu kontaktów i wymianie poglądów – ocenia Monika Olejnik-Okuniewska Marketing & PR Manager firmy Neinver Polska.

– Bardzo interesujące były prezentacje projektów konkurencji, mieliśmy również możliwość zaprezentowania naszego dorobku osiągniętego w ostatnim roku w Galerii Malta oraz planów na przyszłość. Organizatorom Forum gratulujemy sukcesu, za który z pewnością można uznać liczba uczestników i atmosferę panującą podczas spotkań – dodaje.

Neinver to jedna z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. Działalność firmy obejmuje komercjalizację, zarządzanie i marketing centrów outlet, centrów i parków handlowych, a także parków biurowych i magazynowych. Aktualnie Neinver prowadzi działalność w Hiszpanii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Francji i Portugalii. W Polsce firma działa od 2000 roku.