Redevco Budapeszt

Sieć salonów obuwniczych Office Shoes w czwartym kwartale 2012 roku otworzy kolejny sklep w Polsce. Nową lokalizacją najemcy będzie centrum handlowe City Center w Rzeszowie. – W galerii wynajęliśmy lokal o powierzchni całkowitej 220 mkw., a sprzedażowej 150 mkw. – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Tomasz Chrzanowski, dyrektor generalny Shoebox Polska Sp. z o.o.

Office Shoes należy do grupy Shoebox, która prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową obuwia w ponad 120 sklepach, w ośmiu krajach: Chorwacja, Czechy, Węgry, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja i Bułgaria. W sklepach najemcy znaleźć można ofertę butów znanych marek z całego świata: Lacoste, Skechers, Caterpillar, Diesel, Rocket dog, Kitten, Tommy Hilfiger, Converse, Nike, Adidas, Puma.

W Polsce sieć salonów obuwniczych Office Shoes rozpoczęła działalność w 2008 roku  otwierając pierwszy sklep w łódzkiej Manufakturze. Natomiast od 1 marca 2012 roku klienci mogą korzystać z oferty firmy w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Obecnie na naszym rynku funkcjonuje dziewięć sklepów tej marki o średniej powierzchni 110 mkw.