Spółka posiada m.in. sieć CCC

Będzie możliwość zakupu produktów firmy Kazar, oferującej obuwie i galanterię skórzaną przez Internet. – Planujemy w swojej strategii uruchomienie firmowego sklepu internetowego – informuje Małgorzata Olszewska, Media & PR Manager firmy Kazar Footwear Sp. z o.o. Nie jest jeszcze znana data otwarcia sklepu online.

– Internet staje się wiodącym kanałem komunikacji. Chcemy otworzyć się na tych klientów, którzy nie preferują robienia zakupów w sposób tradycyjny. Sklep internetowy jest wyjściem naprzeciw ich potrzebom. Jednocześnie dalej będziemy rozwijać sieć sklepów stacjonarnych, gdyż w dalszym ciągu jest większość klientów, którzy wolą przyjść osobiście do sklepu – tłumaczy Małgorzata Olszewska.

Firma zamierza w tym roku otworzyć co najmniej pięć sklepów. W pierwszym kwartale 2012 zostaną otwarte salony w Złotych Tarasach w Warszawie i Centrum Handlowym Jantar w Słupsku. W trzecim kwartale ma ruszyć sklep w Outlet Parku w Szczecinie, w czwartym w Centrum Handlowym Amber w Kaliszu i w City Center Rzeszów. Na 2012 rok zapowiedziane jest także otwarcie w Galerii Katowickiej.

W planach na 2013 rok z kolei są otwarcia w CH Wzgórze w Gdyni. Wiadomo również, że spółka przymierza się do otwarcia sklepu w Centrum Handlowym Annopol w Warszawie. Obecnie sieć składa się z 35 salonów zlokalizowanych w centrach handlowych dużych miast w Polsce. Właścicielem marki Kazar jest firmy Kazar Footwear sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu.